ריפוי בנבכי הזמן – מרקם הוצאה לאור

ריפוי בנבכי הזמן

ריפוי בנבכי הזמן - הטיפול ברגרסיה לגלגולים קודמים
ד"ר בריאן ל. וייס
Through Time Into Healing
Brian L. Weiss, M. D.
פרטי ההוצאה:
מס' עמודים: 168
שנת הוצאה: בלועזית- 1992, בעברית- 1999
מחיר קטלוגי: 84 ₪
מחיר שלנו: 67 ₪
הוסף לסל

ד"ר בריאן וייס עשה מהפך בתפיסת העולם שלו ופריצת דרך בטיפול בבעיות נפשיות כאשר החל להשתמש ברגרסיה לגלגולים קודמים, כפי שמתואר בספרו הראשון, שורשים ושיעורים בזמן. בריפוי בנבכי הזמן הוא מגלה את פוטנציאל הריפוי הגדול והמופלא של טיפול זה במגוון רחב של הפרעות.

הנחתו של ד"ר וייס היא ש"תרפיה רגרסיבית והדמיה היפנוטית יכולות להביא לשינוי עמוק בתודעה ובכך להביא לריפוי". במהלך שחזור גלגולים, אנשים חווים מחדש תקופות חיים קודמות ולעתים קרובות מוות אלים וטרגי, מוצאים הבנה לאירועים אלה ונרפאים מבעיות בהווה.

בהתבסס על הניסיון הטיפולי הרחב שצבר מראה ד"ר וייס, באמצעות מקרים רבים שבהם טיפל, כיצד רגרסיה לתקופות חיים קודמות מספקת את פריצת הדרך הנחוצה לריפוי טווח רחב של הפרעות בתחום הגוף, ההכרה והנפש, ובין היתר: פוביות ופחדים מושרשים, הפרעות פיסיות וכאבים פיסיים כרוניים; גידולים סרטניים; הפרעות שקשורות להתעללות, בעיקר התעללות מינית; השמנת יתר והתמכרויות שונות; שחזור גלגולים מסייע ליצור תשתית חדשה למערכות יחסים אוהבות והרמוניות; להקל על מטען האשמה והיגון של האבלים, ולגלות כשרונות חבויים.

ד"ר וייס מביא תרגילים מרחיבי-תודעה, כמו ניתוח חלומות, מדיטציה והדמיה, ושיטות שהוא משתמש בהם בשחזור גלגולים. כמו כן כולל הספר גם את טקסט הקלטת שד"ר וייס נותן למטופליו, להכנת קלטת הרפיה ורגרסיה שעמה ניתן לעבור רגרסיה עצמית.

הקדמה לריפוי הילד הפנימי:

"כאב מהילדות אשר לא בא על פתרונו, יכול לשוב ולעלות בגיל הבגרות ולגרום למגוון של תסמינים, ובכלל זה רגשות אשמה, בושה, דיכאון, הערכה עצמית נמוכה, והתנהגות של הרס עצמי. כאשר אנשים מפגינים התנהגות ילדותית, כגון הזעפת פנים והתקפי זעם, ומבקשים תשומת לב מוגזמת, הילד הפנימי הופעל. אם מנגנוני הפעלה אלה אינם מובאים אל המודעות, ההתנהגות הלקויה .. יכולה להיות מופנית כלפי עצמו ו/או כלפי אחרים.

"המכנה המשותף לכל התרפיות הללו, כמו גם לשיטות אחרות המשלבות דיאלוג עם "הילד" שלנו, הוא ההיזכרות בחוויות ילדות כואבות ושחרורן הרגשי. … ברור שמציאות אירועי העבר לא השתנתה כלל. השינוי היחיד מתרחש בתגובות המופנמות של האדם הבוגר לאותם אירועים. הוא יכול להניח לכאב, לשחרר את הפגיעה, ולרפא את פצעי הילדות. טכניקה זו יכולה להיות רבת-עוצמה. היא יכולה להיות הצעד הראשון בדרך אל הריפוי.

אך לפעמים אין די בפורקן רגשות ילדות טעונים אלה. לעתים מעורבת יותר מתקופת ילדות אחת, ומסתבר ששורשי הכאב נעוצים בעבר הרחוק עוד יותר."

ריפוי בנבכי הזמן הוא ספר מרתק ומרגש, המלמד אותנו כיצד לעזור לעצמנו לחיות חיים בריאים ומספקים, בידיעה מלאה שהמוות הוא אך מעבר, שהפתח לריפוי ולשלמות נמצא תמיד בתוכנו.

המלצות

"בריאן וייס הוא חלוץ אמיתי, בהביאו לידיעת הציבור הרחב טכניקות בטוחות לשינוי התודעה שעשויות להעמיק ידע-עצמי ולקדם הבנה טובה יותר בקרב כל בני האדם." – מתוך המבוא לספר, ד"ר ריימונד מודי, מחברם של הספרים: Life After Life ו-The Light Beyond.

תגובות

"בריאן וייס נותן השראה ואישור לבטל את הצנזורה שהחברה, ואפילו הדתות, הטילו על נושא גלגול נשמות. מאז ילדותי תמיד האמנתי שהחיים שאני רואה אינם כל מה שיש, שזו לא ההזדמנות היחידה להצליח להגשים את עצמנו. אם תקראו את הספר בראש וברוח פתוחים, תוכלו להשתחרר מהפחד שעלינו "להיות הטובים ביותר" כבר בתקופת חיים זו. הספר עזר לי להבין שאהיה גם תלמיד וגם מורה במשך שהותי כאן. היום, כשאני בא במגע עם טרגדיה מכל סוג שהוא, אני יודע שהאנשים המעורבים בה יהיו בטוחים ואהובים באשר הם, והם יחזרו שוב כדי להמשיך ללמוד את השיעור הבא שלהם, כפי שאני אעשה זאת באחד הימים. תודה ד"ר וייס."

"זהו ספר חובה לקוראי שורשים ושיעורים בזמן ולמי שמתעניין בשחזור גלגולים ובחיים שמעבר. הוא גם מרחיב את הדיבור על התנסויותיו של המחבר ושל מטופליו, וגם מכיל הדרכה לקורא. לבי התרונן כאשר הבנתי שאני לא לבד עם הרגשתי ואמונותיי. אני חושב שיש לקרוא את הספר הזה בהמשכים, פרק אחרי פרק, להקדיש זמן כדי לקלוט ולהטמיע את המידע, ולאפשר להכרה להתרגל לרעיונות ולמחשבות החדשים."