מעגלי אור - מרקם הוצאה לאור

מעגלי אור

מעגלי אור - צ'קרות, הילות, וכוח הריפוי של הגוף
רוזאלין ברוייר
Wheels of Light - Chakras, Auras and the Healing Energy of the Body
Rosalyn L. Bruyere
פרטי ההוצאה:
מס' עמודים: 288
שנת הוצאה: בלועזית- 1989, בעברית- 1998
מחיר קטלוגי: 97 ₪
מחיר שלנו: 78 ₪

מעגלי אורספר עזר חיוני לריפוי אנרגטי. בגופנו שבע צ'קרות עיקריות או מרכזים אנרגטיים – שבעה שדות אלקטרומגנטיים מסתובבים, השונים זה מזה בצבעיהם ובתדריהם, אשר יוצרים את גופי ההילה השונים המקיפים אותנו. אלה המרכזים הקובעים את אורח חיינו, הרגשותינו, המחשבות, הדעות וההחלטות שלנו, איך אנו משתנים, כיצד אנו מתבטאים, כיצד אנו רואים את העולם, ומעבר לו – את הקשר בינינו לבין העליון.

רוזאלין חוקרת את המאפיינים של הצ'אקרות ואת האופן שבו הן מרכיבות את ההילה, בצורה מפורטת ומעמיקה, מנקודות מבט שונות: מסורתית (דתית והיסטורית), רטט, צבע, הרמוניות, מיקום, צורה וסיבוב, היחסים ביניהן, השפעתן על תנועת האנרגיה בגוף, ויישומן של כל אלה בתהליך הריפוי. היא מביאה תרגילים והליכים ללימוד הריפוי האנרגטי לפי שיטתה. בחלקו השני של הספר היא מתמקדת בצ'קרה הראשונה – ודנה בהקשרה לגוף הפיסי, לכוח החיים ולמיניות.

רוזאלין מציגה דיון מעמיק ומדויק בריפוי אנרגטי בכלל, ובריפוי מחלות שמקורן בתפקוד לקוי של הצ'אקרה הראשונה בפרט; זאת בהסתמך על הידע האזוטרי הרחב והניסיון הטיפולי העשיר שלה, על מחקר מדעי, וכן על תהליכי חניכה בתרבות האינדיאנית ובמסורות העתיקות של מצריים ויוון, על הפילוסופיה ההינדית ועל דתות המערב.

יש אמנם תיאורים קדומים ביותר של הצ'קרות וההילה, אך רק לאחרונה הכיר המדע במציאותן ובקיומן של האנרגיות העדינות המייצרות אותן. רוזאלין השתתפה במחקר מרתק באוניברסיטת קליפורניה בלוס-אנג'לס בהדרכת ד"ר ואלרי האנט, אשר אישש באופן מדעי את רטטי ההילה, והיא מתעדת אותו בהרחבה. "היינו מסוגלות למדוד את התדרים של שדה האנרגיה האנושי, ומצאנו שהם תאמו לתדרים של האור הנראה."

הספר כולל איורים רבים להמחשה, מילון מונחים ואינדקסספר חובה לכל מי שעוסק ומתעניין בריפוי אנרגטי וברפואה משלימה.

המלצות

"מעגלי אור של רוזאלין ברוייר הוא תיאור מפורט ומאיר עיניים ומחקר מקיף של המערכת האנרגטית בגוף האדם." – יונינה ג'ייקובס, מורה לריפוי אנרגטי בארץ, ותלמידתה של רוזאלין ברוייר.

"רוזאלין ברוייר היא אחת המורות החשובות להילינג בעולם. תמיד אהיה אסירת תודה על מה שלמדתי ממנה." – ברברה אן ברנן, מחברת ידי אור – מדריך לריפוי באמצעות שדה האנרגיה האנושי.

"מתוך חכמה ונועם, רוזאלין מקשרת את הרמות הפיסיות של התגשמות עם ממדי הרוח… אכן היא מרפאה של מרפאים." – לין אנדרוז, מחברת אשת סגולה.

"מעגלי אור משמש כגשר בין המדע למיסטיקה בהביאו, ברמה בדוקה מדעית ובשפה נהירה, מפתחות חיוניים להבנת עצמנו ולהבנת מסענו האבולוציוני." – דן מילמן, מחבר דרכו של הלוחם השלו.

"אנו מתעלמים מחכמה עתיקה ובכך מסכנים את עצמנו. מעגלי אור מסייע לנו למצוא את האור. כשתסיימו את הספר תחושו כבוד עמוק לחיים." – ריטה מיי בראון, מחברת Rubyfruit Jungle.

"מיזוג מרשים ביותר של מחקר נרחב עם התבוננות אישית מיומנת, זהו ספר חובה לכל מי שמתעניין בנושא זה." – Meditation

תגובות

"קראתי ספר זה כמה וכמה פעמים ובכל פעם אני לומדת דברים חדשים. אם אתם שואפים לאורח חיים שלו יותר והכוח של הריפוי הטבעי מושך אתכם – זהו ספר שמתאים לכם לקרוא, יחד עם ידי אור של ברברה אן ברנן והדמיה יוצרת של שאקטי גאווין."