להיפתח לתקשור – מרקם הוצאה לאור

להיפתח לתקשור

להיפתח לתקשור - איך ליצור קשר עם מדריך הרוח שלך
סאנאיה רומן מתקשרת את אורין
Opening To Channel - How to Connect with your Guide
Sanaya Roman and Duane Packer Channels for Orin and DaBen
פרטי ההוצאה:
מס' עמודים: 200
שנת הוצאה: בלועזית- 1987, בעברית- 2000
מחיר קטלוגי: 84 ₪
מחיר שלנו: 67 ₪
הוסף לסל

תקשור הוא מיומנות שניתן ללמוד אותה.
זהו ספר מיוחד במינו: מדריכי-רוח מלמדים את אמנות התקשור.
במהלך מספר שנים, סאנאיה ודואין ומדרכיהם אורין ודה-בן לימדו כמה מאות אנשים לתקשר וליוו אותם בהתפתחות התקשור שלהם. ספר זה מבוסס על התהליכים ששימשו בקורס זה וכולל את כל היבטי התקשור: מדריכים וכיצד לזהותם, הכנה לתקשור, תהליכים מונחים ליצירת קשר מודע, הגנות, סוגי שאלות, תקשור למען אחרים, התנסויותיהם של מי שלמדו לתקשר ועוד. הספר רצוף מדיטציות מונחות מאת אורין ודה-בן הבונות בהדרגה את המיומנות לתקשר: הרפיה, מיקוד, התכווננות לאנרגיית כוח החיים, תנוחה ויציבה, כניסה לממלכת המדריכים, תקשור מילולי של המדריך, ועוד. הספר כתוב בסגנון האופייני למחברים אלה – בהיר וקל, אוהב, מעודד ומעצים.
התקשור כרוך בהשגת מצב תודעה מורחב, המאפשר להתחבר עם מדריך מרמה גבוהה, עם המקור או עם העצמי הגבוה. התועלת האישית גדולה: יצירתיות מוגברת, ריפוי של העצמי ושל אחרים, הבהרת תכלית חיים, פיתוח כשרונות מלידה, התפתחות רוחנית, שירות לאנושות. לא חייבים להיות מפותחים רוחנית או להיות בעלי כישורים על-חושיים כדי לתקשר; מה שדרוש הוא סבלנות, התמדה ותשוקה גדולה ליצור את הקשר.
סאנאיה ודואין: "היינו עדים לסיפורים מדהימים של צמיחה אישית ורוחנית לאחר שהאנשים למדו לתקשר. ראינו לא רק את השינוי בפנימיותם – תזוזה חיובית במערכות היחסים, ברגשות ובתחושות הערך העצמי שלהם – אלא גם את התוצאות בחייהם החיצוניים. התקשור עוזר לאנשים לאתר את ייעודם הגבוה ובו-זמנית מסייע להם להגשימו. אורין ודה-בן רוצים לעזור לנו לנטרל את הפחד והמסתורין שאופף את התקשור. איש מבין אלה שלימדנו לא חווה התנסות שלילית עם מדריך. כולם היו חדורים בכוונה לתקשר עם מדריכים מרמה גבוהה. כולם השתמשו בתהליכים שמותווים בספר זה, אשר נועדו ליצור התקשרות בטוחה".
אורין ודה-בן: "אנו מעודדים אתכם להפוך להיות למתקשרים מודעים לדברי המדריך שלכם. תלמדו כיצד להעלות את הרטט שלכם: לחוש, לראות או לשמוע ברבדים הגבוהים של המדריכים, ולהעביר באופן מודע את המסרים. יש לכם יכולת מולדת להגיע לממלכות גבוהות אלה; אתם מתקשרים עמם ישירות ברגעי השראה, הדרכה פנימית ויצירתיות. עם זאת, אפשר שאינכם מסוגלים לגשת לממלכות אלה בקלות ובתכיפות שהייתם רוצים. מדריכים מסייעים לכם לפתח את מתנתכם הטבעית ליצור קשר עם הממלכות הגבוהות. הם עושים זאת על ידי כך שהם מחישים את האנרגיה שלכם, מספקים לכם הזדמנויות לצמוח בכיוונים חדשים, משמשים לכם מורים ומתורגמנים, ומראים לכם כיצד לעדן את יכולותיכם בכדי לנווט ברמות הגבוהות."

המלצות

"סאנאיה ודואין מביאים לנו ספר הדרכה לתקשור יוצא דופן בפשטותו ובבהירותו. כל אדם ניחן בכושר טבעי זה – עלינו רק לערוך בו כוונון עדין כדי לקבל את הידע וההדרכה הגבוהים ביותר, ואז להיות מסוגלים להביאו עבור אחרים. אין צורך להיכנס למצב מודעות שונה או לטראנס או לדבר בקול מוזר כדי לתעל חכמה גבוהה. חכמה זו באה גם מתחושות בטן. אמנם יש אנשים שיתקשו להאמין ולבטוח במסרים שהם מעבירים, אך אינכם ממציאים זאת. חשוב לבקש הגנה שמימית ולהקיף את עצמנו באור לבן, וכן לבקש להתחבר למקור הגבוה ביותר שנגיש לנו.

אני ממליצה עליו בהערכה רבה לכל מי שמוכן להמריא לממדים חדשים בחייו, כי ברגע שקשר זה מכוונן, תראו תוצאות מדהימות. אנו מקבלים עזרה כל הזמן – ספר נפלא זה עוזר לנו להיות מודעים לכך, ומלמד כיצד להשתמש ביכולת זו בחיי היומיום." – ברברה רוז, מחברת Individual Power ו- If God Was Like Man.

"סאנאיה ודואין יחד עם מדריכיהם יצרו מדריך ברור, מלא השראה וקל לשימוש לאמנות התקשור." – The Midwest Book Review.

"יותר מכל אני מעריך את הספר מכיוון שהוא יותר מספר הוראות רוחני: הוא מכיל רוחניות אמיתית, מדגיש את תהליך התקשור במילים אוהבות, מעודדות ומעצימות. הוא מכוון אותנו באופן עקבי לעבר הנתיב הרוחני, ללא הבטחות שווא, מזכיר לנו שאנו מוקפים באהבה ומורה לנו כיצד להושיט את ידינו ולצאת מד' אמותינו כדי להביא יותר מאהבה זו אל חיינו." – The Common Boundary.

תגובות

"אחת הסיבות שאני אוהבת את הספר כל כך היא שכאשר התחלתי לקרוא אותו, נכנסתי באופן ספונטני לרמות תקשור מתונות. אין צורך להזכיר שרובנו מתקשרים יותר מכפי שאנו יודעים. הקריאה בספר פשוט מיידעת אותנו לתהליך זה, ועד כמה הוא קל, אם חפצים בו. הטקסט זורם בנעימות, התרגילים מצוינים, והמחברים נפלאים. הייתי ממליצה עליו לכל מי שמעוניין בכנות ללמוד לתקשר."

"כמה שמחתי לקרוא את הספר ולגלות שלכולנו "מלאך שומר" מיוחד שאנו יכולים לשוחח איתו בכל עת – אורין ודה-בן מראים לנו בדיוק כיצד לתקשר עם ישות זו. אהבתי את הספר."

"מבלי להישמע נדוש, הרגשתי שהודרכתי לרכוש את הספר! אני מניח שזה קרה גם לאחרים. מה שהופך אותו עבורי למעניין ומשכנע במיוחד היא העובדה שהוא תוקשר ממורים-רוחיים. אני ממליץ עליו לכל מי שמעוניין בכנות לפתח את מתנת התקשור שלו."

"מטרתם של אורין ודה-בן לעורר אותנו לחושים הפנימיים שכל אחד מאיתנו ניחן בהם ויכול להשתמש בהם. מעניין לדעת שהמדריכים רק מחכים שניפתח אליהם, והם "נרגשים" מכך שאנו כבני אנוש מפתחים את יכולותינו לפגוש את ה"לא-נודע". כבדו את המקום שבו אתם נמצאים והתמידו בתרגול… בסופו של דבר, זה יקרה לכם."