חוצן 101 – מרקם הוצאה לאור

חוצן 101

חוצן 101 - מדריך הוראות קוסמי להתפתחות כוכבית
מרכז הבקרה וזואב ז'הו
E.T. 101 - The Cosmic Instruction Manual for Planetary Evolution
פרטי ההוצאה:
מס' עמודים: 102
שנת הוצאה: בלועזית- 1990, בעברית- 1997
מחיר קטלוגי: 59 ₪
מחיר שלנו: 49 ₪
הוסף לסל

"אנו כאן כדי לסייע לכם להכיר בעוצמתכם," אומרות ישויות האור שהעבירו את הספר חוצן 101, "אנו עומדים על מפתנכם, וקוראים לכם לעזוב את שקר הנפרדות האנושית ולאמץ חיים חדשים ומלהיבים. ברגע שתעשו את הצעד הראשון, נלווה אתכם כבני ברית לאורך כל הדרך. אזי נוכל לתרום לכם את שירותינו, ומתוך שמחה גדולה נעזור בבניית עולם מופלא, עולם מלא אור."

ספר מקסים, תמציתי בכמות אך רב השראה ומעוף, על המתרחש מאחורי הקלעים של הפעילות החוצנית האמיתית בכדור הארץ. לדבריו, אנו כולנו, כל אלו השייכים לאהבה, הננו חוצנים. באנו לכאן מכוכבים אחרים, מערכות מציאות אחרות והממדים הגבוהים, כדי להוריד את האור האלוהי אל תוך החומר ולהפוך את הפלנטה הזו לגן עדן עלי אדמות. כל משפחת האור ביקום נערכת סביב הפלנטה כדי להגיש לנו עזרה בתהליך ההתמרה המתחולל כעת.

בנימה קלילה ומבודחת, אך גם שנונה וחדה, חוצן 101 מתאר את טירוף המערכות שהמין האנושי חי בתוכו מזה אלפי שנים, ומזמין אותנו ליצור מציאות אלטרנטיבית נאורה. העולם הישן, שהיה מבוסס על אמונות יסוד של פחד ומלחמת הישרדות מתועבת, גווע. יש להניח לו לגווע. עולם חדש עתיד להיוולד מתוך החושך והתוהו, יפה מכל שהיה, אוהב מכל שהיה, אנושי מכל שהיה. כולנו, כישויות אור בוראות את העולם הזה בכוח היוצר הכביר שירשנו כילדי הרוח: "הגיע הזמן שתשתמש בכוחותיך בתבונה ותיצור מציאויות המייצגות את ערכך. תוכל לעשות זאת על ידי שינוי השדר שאתה מעביר ליקום בנוגע למה מציאותי עבורך".

מערכות החברה הישנות קורסות, כי הן היו מבוססות על דיכוי ומאבק אנוכי, על רעיון ההפרדה. תדר האור הגבוה המציף כעת את הפלנטה מסלק מלפניו כל תדר אחר שאינו שרוי עמו בהרמוניה. התדר הישן יצר פיצול בהוויה, ואילו התדר החדש, הרוטט כעת בכל אטום, מעלה את הפלנטה שלנו בתאוצה הולכת וגדלה אל המימד החמישי, מימד האחדות.

חוצן 101 מתאר בהרחבה את הגיוס הבין-גלקטי והרב-ממדי של כל כוחות האור כדי לסייע לפלנטה שלנו לבצע את המעבר אל העידן החדש. הוא גם טוען שעל האדמה מהלכים מיליוני אנשים שהגיעו לצורך אותה המשימה, להיות המשיח של עצמם ולהביא ישועה ומרפא לכל – "חוצנים", ישויות אור שבאו מתוך אהבה.

המפתח לעידן האור הוא התעוררות לזהות האמיתית שלנו; חיבור אינטימי לרוח מתוך הקשבה לעצמי הגבוה שלנו. לפעמים, אנו פוסעים על הנתיב הרוחני מתוך תחושת בדידות, אך אף אחד אינו באמת לבדו. הספר מזמין את כל מי שרוצה בכך לקבל עזרה בתהליך התעוררותו הרוחנית. כוחות האור מגישים בתקופה זו סיוע מיוחד כדי לאפשר לכל אחד מאיתנו להיעשות "לוחם הקשת בענן", ולשמש שליח אור ואהבה לפלנטה וליקום כולו.

"ידוע לנו כי משימה זו אינה קלה לביצוע. גם ידוע לנו שבכיתם בכי מר בתהליך עוצר הנשימה של ההתפתחות הרוחנית. אנא התנחמו, שכן קרוב היום בו תימחינה כל הדמעות וכל כאב יופג ויישכח. האירועים הקרבים הם עטורי תהילה וחדווה, וכל אשר סבלתם יהיה בעיניכם מחיר זעום בלבד, אשר לא תהססו לשלמו בשנית."

תגובות

"ספר קורע מצחוק.. סוף סוף מישהו לוקח את כל נושא הרוחניות קצת בהומור"

"אתה לא יכול לדעת אם זה באמת או כאילו. זה מרגיש גם וגם ובכל אופן פשוט מקסים"