המרכבה – מרקם הוצאה לאור

המרכבה

המרכבה - תורתו של דרונבלו מלכיצדק
בוב פריסל
Nothing In This Book Is True But It's Exactly How Things Are
Bob Frissel - The Teachings of D. Melchizedek
פרטי ההוצאה:
מס' עמודים: 240
שנת הוצאה: בלועזית- 1994, בעברית- 1998
מחיר קטלוגי: 84 ₪
מחיר שלנו: 67 ₪
הוסף לסל

"אנחנו קיימים מאז ההתחלה, ואנו נתקיים עד הסוף. אנו כבר יודעים את כל המידע המובא כאן וגם הרבה מעבר לזה."

זהו סיפור העלייה שלנו אל המימד הבא: מבט רחב על דרמת כדור הארץ כפי שהיאמופיעה מבעד להתנסויותיהם של המאסטרים שהתעלו ובראשם תות, ושל מדריך-עד אוהב ומואר מהמימד ה13- שחי בינינו, דרוּנבַלוֹ מלכיצדק. דבריו על מה שבאמת קורה מדהימים ויחד עם זאת מוכרים באופן מוזר, נוגעים בנימי זיכרון ואינטואיציה עמוקים אודות העבר, ההווה והעתיד שלנו.

אולי אתם בין אלה שתמיד הרגישו שאנו מתקדמים לאיזשהו מקום; אך אפשר שאינכם יודעים שהקצב שבו אנו מתפתחים היום מהיר מכל הידוע ביקום, הודות לניסוי בין-פלנטרי נועז שנערך ב1972- על ידי הסיריאנים. הרפתקאות אלה במציאות הרב-ממדית מתגשמות היום פה, על כדור הארץ. דרך בית הספר האזוטרי של מצרים העתיקה, "העין הימנית של הורוס", מסביב למעגלי הגיאומטריה המקודשת, בתוך עשרים הנשימות שבונות את המרכבה, ואפילו דרך מעגלי תבואה והשואה הפוטנציאלית של תזוזת הקטבים, אנו נרכיב בסופו של דבר את המרכבה הפנימית שלנו, התבנית האוניברסלית של הבריאה, ונתאחד עם המאסטרים הנעלים.

היום אנו חווים את הכוחות שפועלים לקדם את התפתחות התודעה שלנו, ואת אלה החותרים לחסום אותה. כאשר נגיע לתודעת אחדות, הפלנטה שלנו תעבור תזוזה לרמה ממדית חדשה. ישויות גלקטיות רבות נאספו כבר מסביב לכדור הארץ, מתבוננות וממתינות, לצפות באירוע נדיר זה. להלן כמה נושאים הנדונים בספר בהרחבה:

המרכבה: בנויה משלושה כוכבי טטרא-הדרון תלת ממדיים ששניים מהם סובבים בהיפוך זה לזה במהירויות שמתקרבות למהירות האור. אם יוצרים את המרכבה בדרך מדיטטיבית נכונה, היא כלי שמאפשר לעבור בין ממדים מבלי לאבד את ההכרה והזיכרון. ניתן ליצור אותה גם באופן חיצוני ומלאכותי, כפי שעשו גזעי חוצנים מסוימים, אך אז היא משמשת ככלי להרס במקום לבנייה.

הגיאומטריה המקודשת: זוהי שיטה המשחזרת את המבנה המורפוגני מאחורי המציאות עצמה בכל רחבי היקום; היא השפה שעל-ידה נברא הכל. פרח החיים: הצורה העילאית מכל; כל מה שנברא אי-פעם וכל מה שקיים סביבנו נוצר באמצעות תבנית זו.

דרונבלו שנשלח לכדור הארץ כנציג האחווה הלבנה וכאיזון לפעילות האחווה השחורה, בתקופה קריטית זו שלפני העלייה בממדים, והמסלול המרתק שעשה בדרכו; לימודיו בהשראת תות, הוותיק במאסטרים הנעלים אשר בחר להישאר בגוף, מאז ימי אטלנטיס הקדומה ועד לשנים האחרונות, על מנת לסייע בהתפתחותה של האנושות.

גזעי חוצנים "אפורים" – מדוע הם באים לבקר אותנו. מה יש לנו שהם משתוקקים אליו? הקנוניה בינם לבין הממשל האמריקאי והממשלה החשאית. מדוע כמעט ולא רואים אותם מאז 1989?

ריברסינג (נשימה מודעת/מעגלית): כלי המאפשר להתנסות באופן ישיר ברוח האחת המפעמת בכל. באמצעותו אנו יכולים ליצור לעצמנו חוויה פנימית של אחדות כתהליך מתמשך. זוהי שיטה המלמדת כיצד לנשום יחד עם האוויר את אנרגיית החיות עצמה או הפראנה.

וכן, נפילת האנושות בימי אטלנטיס; הרשת האנרגטית מסביב לכדור הארץ שהמאסטרים כוננו לאחר הנפילה; התערבותם של בני סיריוס להצלת החיים על פני הפלנטה וההצלחה הבלתי משוערת של התערבות זו. … ועוד ועוד.

ספר מרתק המספר את אשר מתרחש מאחורי הקלעים ברמות הממדים הגבוהות, שלו השפעה מכרעת על הצורה ועל האיכות של חיינו.

נושאים נוספים: טטהדרון, עולמות מימדיים, סיריוס A, השיוויום, איצטרובל, האחווה הלבנה, מעגלי תבואה, ריברסינג.

המלצות

"מה באמת מתרחש ככל שאנו מתקרבים לשיאו של הקיום התלת-ממדית שלנו? אם ההסברים המקובלים לא מספקים אתכם יותר ואתם רוצים לחקור אופציות נוספות, קראו ספר זה. מבט חודר וקיצוני על ההיסטוריה והעתיד של הפלנטה שלנו." – Perceptions.

"זהו מדריך קריא להרחבת התודעה ולאבולוציה, אשר למעשה מבוסס על ידע עתיק, ובכך מזכיר לנו את מורשתנו כהוויות רוחניות. .. חלק ממשימתו של דרנובלו היא להזכיר לנו שאנו יכולים להרכיב בתוך עצמנו את התבנית האוניברסלית של הבריאה – המרכבה הפנימית שלנו – אשר תסייע לאבולוציה של התודעה שלנו ובכך של כדור הארץ כולו." – Nexus.

תגובות

"זה אחד הספרים היותר מעניינים שקראתי. הכתיבה של בוב פריסל מצוינת. היו חלקים שעבורי היו דמיוניים מדי, כמו הקטעים על יצירת המין האנושי. יחד עם זה, הוא מכסה נושאים שמאוד מעניינים אותי: המאסטרים שהתעלו, תודעת המשיח, גיאומטריה מקודשת, והמימד הרביעי. בקריאה הזו חשוב לשמור על ראש פתוח במיוחד, שהרי הכל אפשרי, הלא כן?"

"בוב פריסל מסביר היטב כיצד תזוזת קטבים, חטיפות בידי חוצנים, מעגלי תבואה, רוזוול, ועוד, קשורים זה לזה. הוא אינו מתיימר לתת תשובות לכל חידות החיים בשחור לבן. הסיבה שאני אוהב את הספר היא, כיוון שהוא פתוח לאפשרות שיש בחיים הרבה יותר ממה שנראה לעין על פני השטח. קריאה מרתקת."