תקשור - מרקם הוצאה לאור

תקשור

תקשור - איך ליצור קשר עם מדריכי הרוח שלך
ד"ר קתרין רידל
Channeling - How to Reach Out to Your Spirit Guides
Dr. Kathryn Ridall
פרטי ההוצאה:
מס' עמודים: 144
שנת הוצאה: באנגלית- 1988, בעברית- 1997
מחיר קטלוגי: 74 ₪
מחיר שלנו: 59
הוסף לסל

"התנסיתי בהרפתקת תודעה נפלאה הקרויה תקשור. כולנו ניחנו ביכולת להיפתח לרמות אחרות של תודעה ולהשתמש בערוץ זה כדי להעשיר ולהאיר את חיינו. ברצוני לשתף אתכם בכמה מניסיונות התקשור שלי ושל אחרים ואלה, אני מקווה, יעוררו בכם את הרצון לחוות הרפתקה זו בעצמכם." מתוך המבוא, ד"ר קתרין רידל

"מבחינתי זה היה כמו לבוא הביתה. התקשור היה עבורי ההתנסות השלווה, האוהבת ומלאת החמלה ביותר שזכיתי להכיר." סאנאיה רומן.

"החיים שלי נעשו פשוטים יותר, כרוכים בהרבה פחות מאמץ. הבנתי שתכליתנו היסודית בחיים היא להיות מי שאנחנו בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים. זה אפשר לי להתחיל לתפקד בצורה פשוטה יותר, ולהפסיק להתייחס אל החיים כאל רצף של מאבקים." דריל אנקה.

"התקשור שינה את התחושה שלי לגבי העולם כמקום שאני שייך לו, כמקום שבו אני יכול לחלום ולהגשים את חלומותיי." תום.

"זה באמת פתח הכל. אני רק צריכה לקבל שיש נקודות מבט וחיים רבים הקיימים בו זמנית. אני חושבת שהתקשור פתח בפנינו את היקום." ג'ואנה

לימוד תקשור. התקשור הוא כלי שמאפשר לשאוב ממאגר אדיר של חכמה והדרכה שטמון בממדים הרבים המקיפים אותנו אך הסמויים ממודעותנו היומיומית. בספר זה מתארת ד"ר קתרין רידל, פסיכותרפיסטית ידועה, את שלבי התוודעותה וחיבורה לתקשור ועיסוקה בו. היא מביאה את התנסותם של ארבעה מתקשרים, ביניהם סאנאיה רומן ודריל אנקה, את מערכות היחסים שלהם עם מדריכיהם, כיצד התקשור משפיע על חייהם; מיהם המדריכים, מאין הם באים וכיצד, ומה הם מפיקים מיחסיהם עם בני האדם. היא מלמדת באמצעות צעדים ותרגילים פשוטים איך לתקשר: כיצד להגדיר מטרות תקשור, כיצד להיכנס לטראנס ואיך לפגוש ולבסס קשר עם העצמי הגובה או מדריך רוחני אישי.

מסרים מתוקשרים – המדריכים מדברים:

אורין – אנו חשים שמחה גדולה, ושמחה היא משהו גדול בהרבה ממה שאתם מכירים בגוף הפיסי. שמחה היא התרחבות האנרגיה שלנו. זוהי התעצמות התודעה שלנו, היכולת שלנו. מה שבאמת נשאר זה שירות. זוהי זכות גדולה, מן הגדולות שקיימות במחוזות שלנו.

אחוות האחיות – ניתנת לנו ההזדמנות לבטא תודעה ולהעבירה הלאה. יש כל-כך מעט הזדמנויות להעביר את מה שנחוץ, את מה שנצחי, ומעל הכול, את מה שמקנה כוח לפרט ולקהילה בעולם. ..החשוב הוא, שאנו מעצימות את האמת שבתוכנו ושבתוככם. אנו מקנות לכם את הכוח הנחוץ לידיעה אמיתית, כך שהכוח שאתם מכנים אינטואיטיבי, או התת מודע שמחבר כל פרט עם כל מה שמעבר, יבוא לידי ביטוי. כך שבעצם, הערך של המגע שלנו איתכם הוא העצמה ומתן ביטוי לאמת.

באשאר – אנחנו כתרבות, ואני באופן אישי, דולים מהתנסות זו מודעות והבנה של הדרכים השונות שבהן תרבויות שונות יכולות לבוא לידי ביטוי, לבטא את היצירתיות שבהן – במיוחד בעידן המעבר שכוכב הלכת שלכם מצוי בו ..

מדריכיה של קתרין רידל – זהו זמן של התבהרות גדולה בכוכב הלכת שלכם, זמן שבו צורות ישנות תתפוררנה כדי לאפשר התגלות של חיים חדשים. משתמע מכך הרס של צורות ישנות, אך גם התפרצות של אנרגיות חדשות. בתהליך של צמיחה תמיד קיימת השקעה של אנרגיה, כדי לאפשר לחיים החדשים לבקוע מבעד למבנים הישנים והמגבילים ששייכים לשלב קודם של התפתחות. … כשתעמדו נוכח השינויים החברתיים, כשתראו את המוסדות הישנים מתפוררים, דעו שאין זה סוף העולם, כי אם תחילתו של עידן חדש של חיים נאורים.

היא מסירה את מסך הערפל והמסתורין שהתקשור היה אפוף בו עד לא מכבר, ומראה על סמך ניסיונה הרב בהוראת התקשור, שכל אחד יכול להתחבר אל מאגר בלתי מוגבל זה של ידע אוניברסלי. ספר מרתק, מקיף וממצה.

המלצות

"אני מעריך ספר זה כי הוא כתוב בצורה בהירה והוא מתווה הליך ברור המאפשר לכל מי שמעוניין להתחיל ללמוד לתקשר. הוא מסיר את הלוט המיסטי מהתהליך, מסלק רעיונות שגויים ומפחידים לגביו והופך את התקשור לנגיש." – The Common Boundary.