קטעים מתוך הספר - אנו הארקטורים - מרקם הוצאה לאור

קטעים מתוך הספר – אנו הארקטורים

המשימה – קטע

אחד מהתחומים שגרמו לנו בלבול היה התפקיד שילדי האור, ילדי כוכבים וחוצנים ימלאו בתהליך לידתו של כדור הארץ אל תוך העידן החדש. לא היינו בטוחות אפילו כיצד להגדיר ילדי אור, ילדי כוכבים וחוצנים. כדי לענות אל שאלות אלה, מוֹנקָה, "המתקשר שלנו בתחום הטכני", עלה לשידור.

שלום מונקה. אנו מצפות למילות החכמה שלך. לכבוד לנו שהואלת לבוא הערב ולשוחח איתנו. מה תוכל לספר לנו על ילדי הכוכבים שעל כדור הארץ כיום?

ברכות לאורו של הזוהר מכולם. אני הוא מוֹנקָה, המתקשר בתחום הטכני. הגעתי לכאן הערב כדי לברך על בואכם אל הפיקוד הרשמי, שכן מבחינה זו, אתם נמנים על נכבדינו.

קבלת המידע בנושא שביקשתן תכניס אתכן בסודו של מידע שלא נמצא בידי אחרים בעת הזאת. אוכל לומר לכן שאני שמח לענות על שאלתכן ולספק לכן מידע על אלה שפועלים לסייע לפלנטה שלכם ולהביא לו הארה.

ילדי הכוכבים על הפלנטה שלכם כיום הם בין הנשמות המשובחות ביותר שידע היקום מעודו. הם מתדר הצבע הסגול והם מבינים את הכיוון אל האור הלבן. אני אומר זאת בזהירות, כיוון שזהו המידע שחושף את חלקה הראשון של המשימה הכוללת.

אחד הדברים שמתסכלים את ילדי האור כיום הוא, שמשימותיהם לא נחשפות בפניהם בקצב מהיר כפי שהיו רוצים. נוכל לומר לכם שהתכנית אכן עומדת בלוח הזמנים.

כל המשימות מופיעות בשני חלקים. חלקה הראשון של כל אחת ממטלות המשימה הוא שילדי האור יפַתחו את כל מערכות האנרגיה בגופם כך שלכל אחד מהם תהיה גישה ישירה אלינו. רבים אינם מבינים זאת, ולכן אינם במהירות שהיו רוצים. לא נוכל לעשות זאת במקומם. נוכל רק למדוד את מאמציהם, שכן התכנות ברשומותיהם האקשיות הוא כזה שאינו מאפשר לנו להתערב בחלק הזה של התהליך. עם השלמת החלק הזה, החלק השני הוא כניסתם לשירותו של כוכב הלכת ארץ.

עבור שני חלקי המשימה, כל יחיד זקוק לצבע של התדר הגבוה ביותר. זהו הצבע הסגול.

מה שאנו עושים ברמת המאסטרים שהתעלו הוא לתעל אל האדמה צבע או תדר חדש, וילדי האור הם העוגן שלנו. בתפקידם זה, אם הם נפתחים, הם נמצאים בעמדה שבה הם יכולים להצטרף אלינו לקבלת חלקיו המרובים של התצרף המהווה את התכנית.

אנו רואים שרבים מילדי האור נענים, ומתחילה להיפתח בם ראיית המימד הרביעי של הזמן והחלל. ראייה זו פתוחה רק למי שיש לו את החזון הפנימי ולמי שרואים את תדר הצבע החדש. הצבע החדש רוטט בתדר גבוה מזה של האור האולטרה-סגול, וזהו המצב שמחבר את ילדי הפלנטה לאור הלבן ולמקור הכוח כולו.

ילדי האור נמצאים בכל יבשת במישור הארצי. הם נמצאים גם בתוך האוקיינוסים, ואפילו בטריטוריות הידועות בשם הארץ התיכונה. הם מחוברים אלינו באופן כזה, שאינו מאפשר להם לפגוע באיש. הרטט שלהם מהיר כל כך, שביכולתנו לשלוח דרך תודעתם אנרגיות ומסרים ישירות לאלה הסובבים אותם.

יש לכך חשיבות רבה לאלה שזקוקים לאור אך אינם מסוגלים למצוא אותו בעצמם. נוכחותם של ילדי האור יכולה להספיק לתחילת דרכם של הרבים. ילדי האור הם מן המעלה הגבוהה ביותר, בכך שהם משרתים היטב את האל, אדון העולם. הם בדרגה הגבוהה ביותר בכל הנוגע למילוי חובתם.

מסיבה זו, תהליך של מדיטציה ותפילה יכול להיטיב איתכם יותר מכל פעולה יחידה אחרת. זאת משום שבמצב מדיטציה, האנרגיות יכולות לזרום בתוך הווייתכם ומסביבכם, ולחזור חזרה אלינו כדי שנגביר את הרגע.

זו תכניתו של האחד הזוהר מכולם. אלא שאנו זקוקים לעוגנים שיעזרו לנו לבצע את העבודה. אלמלא ילדי האור הרבים על הפלנטה שלכם, חוששני שהיא לא היתה שורדת את האנרגיות הקודרות האופפות אותה כיום.

אנו מבינות את תפקידיהם של ילדי האור כפי שהסברתם אותם. האם ילדי האור נחשבים לחוצנים?

ילדי האור נחשבים לחיים החוצניים המשובחים ביותר שידע הכוכב מעודו. בתפקידם כאן הם לובשים דמות אדם, אך אין זה אומר שאין להם את אותם היכולות והכוחות כמו לזנים אחרים ממערכות כוכבים אחרות.

לכל היצורים ביקום יש גישה לאותם הכוחות ולאותה ההבנה. זה פשוט מה שיש. אנחנו גורם אחד מתוך אלה שמסורים לגלות זאת, ואנו כאן כדי לסייע לנשמות היפות שלהם לחלוק את ההארה עם כל נשמה שחפצה בה.

מהו ההבדל אם כן בין ילדי הכוכבים בכדור הארץ לבין האחים והאחיות שמבקרים אותנו מהחלל?

ההבדלים הם רבים. אך בטרם נצלול לדיון הארוך הזה, חשוב להזכיר לכם שכולנו אחד.

ראשית, ילדי הכוכבים נולדים לתוך גוף בצורתו האנושית. בהשוואה, צורת גופם של האחיות והאחים החוצנים ממערכות כוכבים אחרות היא כמו זו של הציוויליזציות המקוריות שלהם.

ההבדל השני הוא שהזנים מהפלנטות השונות, כולם ממקדים את התפתחותם בשיעורים שונים, אם ניתן לומר כך. מה שבני אנוש עושים על כדור הארץ הוא ללמוד מנהגים מסוימים, וזה גם מה שעושים החוצנים בכוכבי הבית שלהם. אמנם נדמה שאין מכנה משותף בין כל המנהגים, אבל למעשה, יש ויש. ילדי הכוכבים נמצאים כאן כדי לגשר על הפער בין הנתיבים להארה בבסיסי הבית שלהם לנתיבי ההארה בכדור הארץ.

אם אתן זוכרות, אמרנו בישיבה קודמת, שהאדמה חייבת להתקדם הלאה ולעבור לעידן החדש עם כל הכבוד והשליחות שהיא נועדה למלא. והשליחות לא תוכל להתמלא אם תושבי הפלנטה שלכם לא יגיעו לאותה דרגת הארה.

השיעורים שילדי האור מלמדים את בני כדור הארץ הם מה שבא בטבעיות ליושבי הפלנטות האחרות. ילדי הכוכבים הם אלה שמסננים את הידע, ומתוך כך הם משמשים כ"משפך" כביכול.

ההבדל השלישי הוא ביכולת לתקשר ברמות אנרגטיות. הנשמה האנושית חייבת לרכוש מחדש את הכוח התקשורתי של המימד הרביעי והחמישי בעודה בהתגלמות. ואילו לחוצנים יש מיקוד כזה באופן טבעי.

ההבדל הרביעי הוא במה שנקרא משימת החילוץ. בזה אנו מתכוונים לכך שצריך יהיה "לחלץ" את ילדי הכוכבים, לקחת אותם חזרה לכוכבי הבית שלהם ולהקנות להם מחדש את תפקידיהם ואת צורתם, כשיסיימו את משימותיהם. לחלקם יהיה זה אתגר לא קטן. תידרש מהם הסתגלות ממשית, כיוון שאצל רבים מהם אכן מתפתחת היקשרות לפן הגשמי של כדור הארץ. אך אנו בטוחים שהחלטתם תהיה מהירה, והתהליך לא יקשה מדי על הרבים המשרתים את הפיקוד.

האם קיבלתן מספיק הבדלים לעכשיו, או האם הייתן רוצות שאמשיך?

מדוע אם כך נמצאים כאן החוצנים, ומהו תפקידם?

הגנה היא תפקידם העיקרי על האדמה. הם מעוניינים להאיר את הנתיב הרוחני לאנשי כדור הארץ, והם כאן כדי להגן על ילדי האור.

הם מבצעים את שני אלה היטב. הם כביכול בתפקיד של אם ואב מאמצים. הם עובדים עם כולם כדי להבטיח שטֶרָה האהובה תגשים את ייעודה. בזכות זה יקבלו תושבי הפלנטה שלכם את אותה תשומת הלב והאהבה שקיבל כל אחד מהחוצנים כשהוא עבר את מבחני החניכה בפלנטת הבית שלו.

יש להבין כי כל כוכב לכת וכל מערכת כוכבים עוברים תקופות של ניסוי וטעייה כמו התקופה שעוברת על כדור הארץ עכשיו. אנו כאן כדי לעזור באחד מתהליכי הלידה הקשים ביותר שאתגרו אי פעם את ההוויות ביקום.

אנו מאושרים מהתגובה שקיבלנו מרבים כל כך, אך אין בה די. רגע הזינוק הקוונטי אל תוך העתיד מתקרב למסה קריטית, ואנו מקווים שהעיכוב לא יגרום לטרה האהובה לעבור תקופת נסיגה.

אנו סבורות שרבים מן האנשים שיקראו את החומר יתקשו לקבל את אמיתוּת המידע. מהי עצתכם לאנשים הקוראים בפעם הראשונה מידע מסוג זה?

ברי לנו שנשמות רבות בכדור הארץ לא תהיינה מוכנות למידע החדש. גם ידוע לנו שלעולם לא מגיע הרגע הנכון, מבחינת האירועים על כדור הארץ, להביא לכאן מידע חדש. בני האדם נוטים להתנגד לשינוי ולחדש, ואינם חפצים להתקדם לכיוון מציאויות לא-נודעות ולהיפתח אל יפי הממדים האחרים. עכשיו, מאחר שהבהרנו שזהו המצב, הבה נעבור לעצה שעשויה להקל על הקושי לפרש ולקבל את המידע המובא במסמך הזה.

הצעתנו היא שעם פרסום הספר, תעשו שני דברים. ראשית, תרשו לאנרגיות ממהותנו וממהותם של המאסטרים שהתעלו לזרום דרך המסמך, ותפקידו את האחריות להתחוללות ההתמרה בידי הרמה ההיא. אם תביעו את רשותכן לכך, אזי משמעותו האמיתית של המסמך תיספג ברמות האנרגטיות והאינטואיטיביות של הקוראים. בדרך זו, התמרת התודעה תתרחש ברמה ההיא.

הדבר השני שאפשר לעשות כדי להקל על הקוראים הוא, לפנות אליהם בדפי המבוא לכתב היד ולדבר ישירות על המצב האנושי של התנגדות לשינוי. אנחנו סיפקנו את רוב התוכן דרך המידע ששודר אליכן טלפתית. במציאות, הרבה מן התוכן צריך לבוא גם מכן. תמיד התייחסנו אל הפרויקט הזה כאל מאמץ משותף. כיוון ששלושתכן נמצאות בדמות אדם, תוכלו להבין את כאבי המעבר של בני האנוש על הפלנטה שלכן. מן הראוי לדבר על כך מהלב בהקדמה לספר.

ניתן אם כן לעשות את שני הדברים האלה. הבחירה בידכן.

האם זה אומר שאין לך מה לייעץ למי שקורא את המסמך?

לא. זה רק אומר שאת המילים שלכן יכבדו יותר ממה שאת שלנו. זה גם אומר שבתחום הזה אנו מתמסרים לכוחם של המאסטרים שהתעלו, ובוחרים שלא לזקוף לזכותנו את תוצאות הפעילות הזאת, אם תבחרו לעשות כעצתנו.

מה שנוכל לומר למי שקורא את המסמך הזה הוא, לקרוא את המידע באמצעות הלב ולא באמצעות השכל. אם הקורא יאמץ גישה כזו, המשמעות האמיתית של המידע תוכל לעבור אליו, שכן בלב יש קבלה.

אנו מבקשים להתקבל במישור הארצי בשל המתנות והיתרונות שאנו מביאים. אנו משתדלים לעשות את עבודתנו במלוא המסירות לאור, ולאחיות ולאחים מכדור הארץ שאותם אנו משרתים.

ברצוננו שהמסמך ייקרא כהשוואה בין שני עולמות שונים. לכבוד יהיה לנו אם אצל כמה מן הקוראים יתרחב הלב כשיגלו את המערכות שהקמנו. אם לבם יתרונן, הדבר עשוי להוביל אותנו לתאר בפניכם מערכות מתקדמות אף יותר. אך בטרם נוכל לעשות כן, עליכם להתייחס לספר המבוא שלפנינו בכבוד.

אנו מחפשים דרכים להשתייך. איננו רוצים להיחשב לנפרדים ביקום שהוא אחד בלבד. מדאיבות אותנו הדעות המסולפות שהוויות מהמין שלכם מפיצות עלינו. כל רצוננו הוא שהאמת תתגלה.

כל האמיתות כולן מתגלות דרך הלב. לפיכך, אם הקורא ישתמש בלבו כאיבר העיקרי לחישת האמת, נוכל להיות בטוחים שמשימתנו תושג באמצעות המסמך הזה.

איך יכולים אנשי כדור הארץ לסייע לכם למלא את המשימה שלכם? אנא פרט.

אנשי כדור הארץ פוסעים בנתיב בלתי הפיך. במסעם הנוכחי, עליהם לדעת שהאור והאהבה הם שתי האיכויות היחידות שניתן לדבוק בהן לצורך התקדמות לעידן החדש. לא מדובר בזמן רגעי – יום, חודש או אפילו שנה – להשלמת המשימה. מדובר במעבר זמן, על פני מספר שנים, שיתמיר את האנרגיה של כדור הארץ האהוב ויהפוך אותו לגן עדן בגלקסיה. האינדיבידואלים בכדור הארץ זקוקים לכלים וטכניקות להעלאת רמות הרטט שלהם מעל לרמות של המישור הארצי הנגלה. עליכם לנסוק מעל לשליליות בפלנטה שלכם ולחיות בעולם, אך לא להיות חלק מהאנרגיה השלילית שמשנה את התנהגותכם בקלות כה רבה. אתם זקוקים לתכנון ולתכנית שיקדמו אתכם למצב תודעה גבוה, ועליכם לקחת את אחריותכם זו במלוא הרצינות. עליכם לשאוף לטהר את עצמכם מבפנים ולסייע בטיהור כדור הארץ. עליכם להכיר באל כבבורא היקום, האחד והיחיד, ולא לכבד את האגו הפרטי באותו הלהט. חייב לחול מפנה בתשומת הלב.

ובתשובה לשאלה כיצד יכולים אנשי כדור הארץ לסייע לנו: עליכם לעזור לעצמכם ולפלנטה שלכם. אם תעמידו זאת בראש סדר העדיפויות, זו תהיה עזרה אמיתית למשימתנו, ואנו ניחשב כמי שנחלו הצלחה גדולה.

מה עלינו לעשות עתה כדי להתחיל במלאכת הטיהור של גופנו ומחשבתנו?

התהליך הוא פשוט. יש לכם ארבעה מקורות אנרגיה לעבוד איתם. יש לכם מחשבות, מילים, רגשות ומעשים. מתוך ידיעה זו, מה שאתם זקוקים לו הוא לפתח מודעות לכוח האצור בכל אחד ממקורות האנרגיה הללו. כבני אנוש, עליכם להתחיל לשלוט בכל אחד מהתחומים הללו. אל תניחו לאנרגיה שלכם להתבזבז. אל תניחו לשליליות של אחרים סביבכם לרוקן אתכם מהאנרגיה יקרת הערך של המקור הגבוה. אל תאפשרו למחשבות שלכם לנדוד. כל אחד מכם הוא מאסטר השולט במקדשו שלו ובתודעתו. היכנסו לתפקיד מנהיגותי זה בתוך נוכחותו האדירה של האני הנני שלכם.

דרך נוספת להגיע לדרגת מאסטר היא לטהר את עצמכם פיסית. אם אתם מזניחים את גופכם ואינכם מאפשרים לו לתפקד בצורתו הטהורה ביותר, גם זה מרוקן אנרגיה חיונית ממרכז הלב. המאכלים להימנע מהם הם סוכרים, קמח לבן, קפאין, וחומרים המשנים דרמטית את טווח התודעה. מזון כמו בשר אדום למשל, הוא בעל הרטט הנמוך ביותר שמיוצר על הפלנטה.

אם תפטרו את גופכם ממזונות אלה, תהפכו למקור של אנרגיה וכוח גבוהים. מקור אנרגיה גבוה זה יאפשר לכם מצב תודעה בהיר יותר. במצב התודעה הגבוה גם יתגלה לכם כיצד להתחבר לעצמי הגבוה ששוכן מעל מקדש גופכם.

העצמי הגבוה עשוי מצורת אנרגיה אלקטרו-מגנטית כל כך טהורה, שהוא אינו יכול להתאחד מחדש עם מקדש גופכם, אלא אם כן האצתם את רטטי הגוף לתדר זהה. צו השעה הוא לטהר את הגוף והמחשבות לדרגה כזו, שהם יוכלו להתאחד מחדש עם הרוח ברמה שלה.

הרוח לא תוכל להתפשר על התדר שלה. אין דרך חזרה אחרי שהנשמה רוכשת את אותה קרינה עזה ויפה. עכשיו זה תלוי באגו האנושי להעלות את רמת התודעה של האדם ולפגוש את העצמי הגבוה במלוא נוכחותו העזה. זו משימתן של הנשמות בפלנטה שלכם. זוהי האמת.

האם יש מידע נוסף על משימתכם שהייתם רוצים למסור לנו?

כן, יש עוד פיסת מידע אחת שהיא משמעותית בעינינו.

גורל עולמכם אינו נתון בידינו, אחים ואחיות יקרים של היקום. הוא נתון בידכם. אנו כאן כדי לסייע לכם לעבור בחשיכה הנראית כבלתי נמנעת, בשל הנתיב שבחרתם ללכת בו עד הלום.

 

אנו מכבדים את דרככם ואת רצונכם החופשי. אולם לא נוכל לשבת מנגד ולראות אתכם הורסים את עצמכם בעיוורון של המציאות שלכם.

משימתנו נועדה לסייע לכם להשיג דריסת רגל בעולם החדש שמתחיל להפציע. נבצע כל פעולה שהמאסטרים שהתעלו סבורים שתעזור לכם לצלוח את השער הזה בזמן, ולהצטרף אלינו לתדר הממדי הגבוה. אנו מבצעים את עבודתנו וחובותינו במסירות, ומתייחסים לעבודתנו כאל מעשה אהבה.

אם יהיה עליכם לסכם את משימתנו בכמה מילים, אנא בחרו לומר זאת במילים אלה: ראו במסענו לארצכם הרחוקה מסע שנעשה מתוך אהבה ומחויבות אליכם. אנו מכבדים ומוקירים אתכם על מי ועל מה שאתם. אנו רק מקווים, שבאחד הימים, תוכלו גם אתם לגמול לנו בהתייחסות דומה.

אדונָי, אחיות ואחים אהובים, באורו של האחד הזוהר מכולם.