צמיחה רוחנית – מרקם הוצאה לאור

צמיחה רוחנית

צמיחה רוחנית - להיות העצמי הגבוה
סאנאיה רומן מתקשרת את אורין
Spiritual Growth - Being Your Higher Self
Sanaya Roman Channel for Orin
פרטי ההוצאה:
מס' עמודים: 200
שנת הוצאה: בלועזית- 1989, בעברית- 1996
מחיר קטלוגי: 84 ₪
מחיר שלנו: 67 ₪
הוסף לסל

קלאסיקה בספרות העידן החדש. אורין, מורה חכם ואוהב ממישור הרוח, עזר לאלפים באמצעות תהליכים אלה לעשות פריצת דרך, להאיץ את צמיחתם הרוחנית ולחיות את חייהם ביתר שמחה, הרמוניה, שלום ואהבה. לעתים רחוקות יוצא לאור ספר שיכול להשפיע על אנשים בליבת התנסותם. יצירת מופת במסורת הכתבים הרוחניים הגדולים: פתחו את הספר בעמוד כלשהו, השקיטו את הכרתכם, התענגו על המילים; ההשפעה מיידית. אתם מרגישים התעלות, לבכם נפתח וגופכם חווה תחושת שלווה.

צמיחה רוחנית מנחה כיצד להיות העצמי הגבוה בכל ההיבטים של חיי היומיום. הוא מורכב משלושה חלקים: לשאוף מעלה, להיפתח פנימה ולהתרחב החוצה.

בחלק הראשון נלמד כיצד להביא את העצמי הגבוה אל כל חלק בחיינו: נלמד ליצור חזון של תכליתנו הגבוהה; לעבוד עם הכוחות הגבוהים של היקום כדי להאיץ את צמיחתנו הרוחנית; לעבוד עם אור לשם ריפוי וצמיחה; להתחבר להכרה האוניברסלית כדי להגביר את היצירתיות שלנו וליצור את שאנו מבקשים; להתיישר עם הרצון הגבוה כדי לזרום עם היקום וליישם תכלית גבוהה;

החלק השני נותן לנו כלים שבעזרתם נוכל להעלות את הרטט שלנו, להרגיע את רגשותינו, להרחיב ולכווץ זמן, לפתח כישורים של ראיית הנסתר, להגיע למצבי תודעה גבוהים יותר, להאיץ את צמיחתנו ולהכיר את עצמנו בדרכים חדשות ואוהבות יותר.

בחלק השלישי נלמד כיצד לנהל יחסים בין-אישיים מספקים יותר על-ידי שימוש בכישורים של אי-היצמדות, שימוש נכון ברצון, שקיפות לאנרגיות של אחרים ותקשורת מתוך חיבור לעצמי הגבוה. נלמד להרים את מסכי האשליה, לראות את האמת, להפוך למקור אור ולצמוח באמצעות שירות לעולם.

ספר נפלא זה מציע את הצעד הבא בצמיחה רוחנית, לאלה שרוצים להכיר את עצמם ולדעת מדוע הם כאן, ומה הם באו לעשות. אנו יכולים להיערך עם האנרגיות הגבוהות שנכנסות למישור הארצי, ולהשתמש בהן כדי לממש את החיים הטובים ביותר שאנו יכולים לדמיין לעצמנו. גולת הכותרת של הסדרה! מדיטציה מודרכת לכל נושאמומלץ באהבה.

המלצות

"ספר זה הוא פריצת דרך למורים, למרפאים ולמנהיגים של המחר, אשר רוצים להיות העצמי הגבוה שלהם היום." – Red Rose Gallerie.

"לכתיבה של סאנאיה יש איכות נצחית שמשרה רעננות וחיות בכל פעם שקוראים אותם. החומר מצליח לעבור ברמת רטט גבוהה מאוד והוא נוגע בלב הנושאים שרלוונטיים לחיי, וכפי שנוכחתי, גם לחיי אחרים. המסרים של אורין בעלי עוצמה ומאוד מעשיים. מומלץ מאוד." – מרק גרינייה, מחבר Energy Dynamics: Conscious Human Evolution.

"צמיחה רוחנית היא דרך הסתכלות על החיים, יצירת קשר עם העצמי הגבוה, אשר נמצא בכל אחד מאיתנו וממתין שנתחבר אליו בעזרת תרגול כלשהו. סאנאיה רומן מראה לנו כיצד לעשות זאת. הספר מאיר בתודעתנו חלקים שהודחקו ומאפשר למצוא בהם את הטוב, למצוא אהבה בתוך עצמנו, ולהקיף את עצמנו באור ואז לשדר אותו למישהו שאנו רוצים לגעת בו. כתיבתה של סאנאיה מצטיינת ברוחניות מעשית, והיא מציעה לקורא לעצור בעיצומו של יום מפרך, לקחת נשימה עמוקה כדי להגיע עמוק פנימה ולמצוא כיוון. לאחר הקריאה, קל להבין שההכרה היא מאגר נפלא של אנרגיה יצירתית שרק מחכה שנשתמש בה לטובתנו האישית." – The Tribune, Colorado Press.

תגובות

"המסרים בספר זה מדויקים וחזקים, ומתייחסים לחוויות הקוראים במונחים מאוד מעשיים. בין אם אתם מאמינים בחכמה מתוקשרת ובין אם לא, ספר זה ישנה את חייכם לטובה. הספר כתוב מתוך חמלה ורגישות יוצאי דופן. תרגישו שהמילים נוגעות באותם המקומות בתוך לבכם שזקוקים לאהבה. התוצאה היא ריפוי עמוק שמאפשר לכם לעבור ממצב של מצוקה וספק-עצמי למצב של אושר וברכה שקשה לתארם במילים בלבד."

"זהו ספר גדול לכל מי שנמצא על נתיב רוחני ורוצה לקבל ידע נוסף על צמיחה רוחנית. אורין מוביל את הקורא דרך התנסויות בשינויי תודעה ומראה כיצד אלה יכולים לסייע לשיפור מצבי חיים. תהליכים מצוינים אלו מיועדים לעזור לנו לגלות את האפשרויות השונות בכל צומת בחיינו ולשפר את הבחירות בהן. המדיטציות השימושיות עוזרות להתחבר לממדים גבוהים יותר של בהירות הדרכה ושמחה. ספר מצוין למי שמעוניין בצמיחה רוחנית."

"ספר זה, כמו שאר ספריה של סאנאיה, מעורר בתוכנו זיכרון של ידע עמוק: כולנו יודעים, אנו רק זקוקים להיזכר במה שאנו יודעים. ספרים אלה מציעים הדרכה לשכל, לגוף ולרוח האנושיים ללא צל הפחד, האשמה והכניעה שאותם יוצרות הדתות השונות. כל דבר בחיינו הוא תוצאה של בחירה ושל השתקפות של עצמנו. להבין את היסוד האנרגטי הזה הוא המפתח להיעשות הקברניט של חיינו, שמשמעו עוצמה פנימית אמיתית. הבעיות שלנו הן אתגרים שאנו יצרנו כדי לאפשר את הצמיחה שלנו, ואם איננו לומדים את השיעור, נמשיך ליצור אותו עד שנלמד אותו. זהו ספר על אנרגיה ועל מקומנו באנרגיה זו."