נתיב ההעצמה – מרקם הוצאה לאור

נתיב ההעצמה

נתיב ההעצמה
ברברה מרסיניאק
Path of mpowerment
Barbara Marciniak
פרטי ההוצאה:
מס' עמודים: 216
שנת הוצאה: 2015
מחיר קטלוגי: 84 ₪
מחיר שלנו: 67 ₪
הוסף לסל

ספרה הרביעי והחדש של ברברה מרסיניאק, אשר זכתה לשבחים ברחבי העולם כטראנס מדיום, כמרצה מעוררת השראה וכמחברת רבי המכר מבשרי השחר, אדמה ומשפחת האור, שתורגמו ליותר מעשרים שפות.

בנתיב ההעצמה, מרסיניאק מעמידה בפנינו אתגר להתנגד לכוחות העתיקים שמגבילים את המודעות. היא מציגה את המפתחות הפליאדיים לפתיחת התודעה האנושית לאפשרויות הבלתי מוגבלות של חיים מלאי משמעות, הכוללים את הדרך אל:

* הפעלת הפוטנציאל הסמוי שלכם באמצעות קריאת המציאות הסמלית של חיי היומיום.

* הפעלת כוח האהבה העצמית והדרכה פרטנית להשגתו. * שימוש בכוח המיניות כדי ליצור אינטימיות וביטוי עצמי גדולים יותר.

* זיהוי כוחם של אמונות ורגשות והתפקיד שהם ממלאים בריפוי מחלות.

* שחרור תחושות של חוסר אונים וקבלת יכולתכם האינטימית ליצור מציאות.

"מידת האהבה העצמית שלכם והקבלה שלכם את עצמכם כבני אדם, קובעת את שווייכם ואת הערך העצמי שלכם. בכל פעם שאתם מרגישים טוב ביחס לעצמכם, אתם מצטיינים. אתם יכולים להחליט שגופכם ראוי לאמונכם. ככל שאתם אוהבים את עצמכם יותר, כך אתם מצליחים יותר בכל מה שאתם עושים, מפני שמידת האהבה העצמית שלכם היא לב אמונותיכם. בידכם ללמוד לבטוח בעצמכם וללכת אחר הדחפים שלכם, להיות ערניים להתרחשויות בו זמניות, ולכבד את תחושות הבטן שלכם ואת רגשותיכם. אם אתם מחוברים לרגשות שלכם, אתם באים למשחק הזה מצוידים היטב. (הרגשות מופעלים כשאתם נותנים לעצמכם רשות להרגיש, ואחר כך, כשאתם מכירים בפרץ הרגשות שמופיע בלי לשפוט אותו. אם אתם מפחדים מפני הצפה רגשית ואובדן שליטה, הכירו בכך שרגשותיכם משרתים מטרה משמעותית ושחררו את הפחד הזה; לאחר מכן שחררו את ההיקשרות שלכם. הרגשות שלכם הם נכסים יקרי ערך לאבחון המציאות והם עוזרים לכם להעריך היכן אתם נמצאים מבחינת לקיחת אחריות על יצירותיכם. כשאינכם מכירים במה שאתם מרגישים באמת, כשאתם מדחיקים את רגשותיכם ומתכחשים להם, אתם משליכים על אחרים באופן לא מודע את הדברים שאינכם מכירים בהם. אין זו משימה קלה להכיר במה שאינכם יודעים שהוא שלכם, ובמקרה הזה, במה ששמור עמוק בתת מודע. אתם תבינו את עצמכם אם תתבוננו במה שאתם יוצרים בחייכם. ואף שהשטח שאתם חורשים וזורעים בו הוא בעייתי, בעזרת לב והכרה פתוחים וכוונה בהירה אין שום סיבה בעולם שלא תוכלו לחשוף את צפונות ההכרה שלכם ולטפח את המציאות הטובה ביותר.)"

"תמיד יש ריבוי הסתברויות רצויות שניתן לבחור מהן. אנא היו מודעים לפוטנציאל הזה ואל תעסיקו את עצמכם בדאגות. דאגה היא בזבוז אנרגיה אדיר בכל מצב. היא יוצרת רטט מטריד בשדה האנרגטי שלכם ומרוקנת אתכם. איך נמנעים מדאגה? עליכם להתמודד עם האמונות שלכם בנוגע לדבר שאתם בוחרים לדאוג בגללו. שחררו את הצורך שלכם בפיקוח או בשליטה על כל דבר. החליפו את דאגתכם בהצהרה שמאשרת את בחירתכם בביטחון, בנוחיות ובשלוות נפש. למדו יותר על עצמכם באמצעות שימת לב לדרך שבה אתם מנהלים אנרגיה. היו מודעים למה שכבר אינו עובד בשבילכם, בכך שתזהו איך ההרהורים הפנימיים שלכם הופכים לסרט החיים שאתם פוגשים בעולם החיצוני. הַטעינו את השדה הסובב אתכם בכוונתכם הברורה. הישארו ערים והאטו את הקצב. וכשאתם עייפים ומתלוננים, נוחו; הפסיקו לבקר ולהתלונן. הקיום מטבעו ידידותי ומשמעותי, וכמעצבי מציאות, שאלו את עצמכם מדוע אתם מעצבים כך את התנסותכם. אשר אתם מתכוונים במודע לחקור את תחושותיכם, באמצעות נטילת אחריות על כך שאתם יוצרים את כל ההתנסויות שלכם למען מטרה משמעותית, שחרור האנרגיה הרגשית הכלואה הנובע מכך יכול להשרות עליכם תחושה נפלאה. האמונה בישות עילאית שתציל אתכם, או שבסופו של דבר תשפוט ותעניש אתכם על חטאיכם, מסייעת רק כדי לבטל ולהכחיש עוד יותר את כוחכם הרב לרפא את חייכם מבפנים."

"אני בריאה. אני פתוחה לשינוי. אני מרפאת את עצמי; אני מרפאת את דפוסי הכוונה שאינם במקומם בשושלת הדם שלי. אני מתמירה את האנרגיה שלי. אני משחררת את כל דפוסי הבלבול והייאוש שלי. אני חשה הכרת תודה עצומה – על כל מה שאני יודעת, על השמחה שבהיזכרות ועל האומץ להירפא. כשאני מרפאת את עצמי, אני מרפאת את כל קרובי המשפחה שלי לאורך קווי הזמן."