משפחת האור – מרקם הוצאה לאור

משפחת האור

משפחת האור - סיפורים ושיעורי חיים מן הפליאדות
ברברה מרסיניאק מתקשרת את הפליאדים
Family of Light - Pleiadian Tales and Lessons in Living
Barbara Marciniak channels the Pleiadians
פרטי ההוצאה:
מס' עמודים:208
שנת הוצאה: באנגלית 99', בעברית 2005
מחיר קטלוגי: 84 ₪
מחיר שלנו: 67 ₪
הוסף לסל

השלישי בסדרת "מבשרי השחר". הפליאדים באו לכאן כאחים בוגרים, כמשפחה וכהיבט גבוה ומנוסה יותר של העצמי שלנו, כדי להאיץ את תהליך ההתפתחות שלנו. כך הם עוזרים גם לעצמם, כי העבר וההווה שלנו מעצבים את העתיד שלהם ולהפך  אנו אחד במרקם הזמן הסימולטני.

זו הזדמנות מיוחדת להם ולנו כאחד לחולל מפנה הרה גורל בנתיב ההתפתחות שלנו ושל היקום כולו. הדבר דורש מאיתנו מהפכה בכל צורות החשיבה שלנו. עלינו לפתח יכולת להכיל מידע חדש לגמרי, שעד כה הוסתר מאיתנו, וליטול את האחריות האישית לצמיחתנו.

הפליאדים מעודדים אותנו להתחבר לידע המחזורי של הטבע, להקשיב כמו אבותינו הקדומים לקולות הטבע ובכך לקרקע את עצמנו  זאת כדי שנוכל להתחבר ליכולותינו הרב-ממדיות ולהגשים את העצמי הרב-ממדי שלנו.

מתוך חמלה ותובנה נוקבת, הפליאדים, אותם סוכני-שינוי מזנקי-זמן, לוקחים אותנו למסע דרך המחוזות הלא-ממופים של ספר האדמה המתחדש תמיד, אשר מכיל את כל ההתנסות האנושית. הם חוזרים מהעתיד שלנו עם קריאת התעוררות, המיועדת לדרבן אותנו להתמודד עם הכאוס של ימינו, עולם אבסורדי המתפורר נגד עינינו, המובל על ידי מסגרות סמכות מוטעות ומטעות. הם מתארים את המורשת הנשמתית שלנו כמשפחה יקומית שלפני עידנים נחצתה לשני ענפים: משפחת האור ומשפחת השחור. כפי שעלינו להבין את האור ולא רק לקבלו באופן עיוור, כך אנו חייבים להבין גם את השחור, ולהשתתף במשחק ההדדי בין שני הכוחות, היוצר את המציאות המשותפת שלנו. הדרך היחידה לצאת מהכאוס והפחד היא באמצעות רטט האהבה  השער לחירותנו. ללא תדר זה, איננו יכולים לעבוד דרך השינויים התפישתיים והגנטיים שהם מורשתנו, אך שמשפחת השחור ניסתה להרחיק אותנו מהם במשך אלפי שנים. השינוי מסתכם בבחירה הפשוטה  בין פחד לאהבה.

במהלך התקופה הקריטית שבין 1987 ל-2012 – שנייה בקנה המידה של היקום, שבה טמונים סודות ופתרונות  יש בידינו הזדמנות מיוחדת לנוע מהדחיסות העמוקה ביותר לתדרים הגבוהים ביותר. המבחן הקריטי שלנו יהיה לעבור מחשיבה ליניארית לפרספקטיבה רב-ממדית. כדי לעשות את המעבר הזה אנו חייבים לא רק להתמודד עם המגבלות של עולמנו התלת-ממדי, אלא גם לחבוק את הפצעים שלנו ואת אלה של אבותינו ומנהיגינו. כדי לרפא את עצמנו, להעלות את עצמנו מתדר של ייאוש ופחד לתדר של השראה ואהבה, הפליאדים מפצירים בנו להגדיר מחדש את ערכינו ולהעריך מחדש את חיינו: "אתם תשתנו, אתם חייבים להשתנות, כי זו היא עונה של שינוי". זהו ספר עשיר, גדוש אוצרות. כל קריאה בו מובילה להבנה ולעומק חדשים. כל משפט הוא אוצר להתענג עליו.

"האם אתם ריבוניים ונושאים באחריות? האם אתם חשים בנוח בתפקידכם כבוראים, כמעצבים את מציאותכם שלכם? זהו מה שנדרש מכם, וכאשר הדרישה הועלתה, אינכם יכולים להפנות גב לעוצמה. עשו כמיטב יכולתכם. הרימו את הסנטר זקפו את גווכם, נשמו אל הריאות את מלוא מי שאתם, וראו את עצמכם כהוויות אנרגטיות, הבוררות אלו אנרגיות להדהד באמצעות רצון וכוונה."

המלצות

"עם ספרה השלישי, ברברה מרסיניאק מבססת את עצמה כיוצרת של ספרות מצוינת, כמו גם כמביאה ידע חיוני… מתרחשת מהפכה רוחנית השוטפת את כדור הארץ, והיא עומדת להאפיל על המהפכה התעשייתית ומהפכת המידע, וספר זה מבשר את בואה." – Magical Blend

"בספר זה, המעורר השראה, משכנע ומאתגר, הפליאדים מציגים את המלצותיהם להתפתחות הדרושה כדי שנעבור את הגשר למילניום הבא: תרגילים המסייעים לנו לפנות פנימה ולתבוע בעלות על רוחנו. הם מעודדים אותנו לבחון מחדש מה זה להיות אנושי בתקופה הרת-גורל זו." – Foreword magazine

"ברברה מרסיניאק מראה לנו בספר מבריק זה את האמצעים שבהם אנו יכולים לבוא במגע עם האינטליגנציה הטמונה בכל אחד מאיתנו לחיות במימד הבא ובמאה הבאה. משפחת האור הוא אטלס של מפות המדריכות אותנו, ההרפתקנים ועורכי המסעות, למחוזות של הבנה והתרחבות בתוך סיפורי המסתורין הקדומים. ובמילים אחרות, הוא עוזר לנו להסיר את הלוט מעל הסודות שכולנו אוחזים בתוכנו, לרפא את עצמנו ולהעלות את התדר שלנו מפחד לאהבה." – Nexus Magazine