מדריך להתעלות – מרקם הוצאה לאור

מדריך להתעלות

מדריך להתעלות
טוני סטאבס מתקשר את סראפיס
An Ascension Handbook
Tonny Stubbs channels Serapis
פרטי ההוצאה:
מס' עמודים: 144
שנת הוצאה: 2008
מחיר קטלוגי: 77 ₪
מחיר שלנו: 70 ₪
הוסף לסל

לפני עידנים, החלטנו להשתתף מטעם המקור – הבורא – במשחק אדיר של הפרדה מהרוח. בצעד מבריק של יצירתיות, פרצנו מבעד למחסום הממדי ובראנו את המבנים הפיסיים. שיחקנו מבלי להזדהות עם ההקרנות שלנו. בחלוף הזמן, נמשכנו כבחבלי קסם אל התחושות העזות המתאפשרות בתוך הצורות הפיסיות והעברנו את המיקוד משדה הרוח לשדות נמוכים יותר. מה שהיו פעם שתי נקודות מבט בו-זמניות, הפכו לנקודות תודעה נפרדות. נקודת המבט בעלת התדר הנמוך, המכוונת לפיסי, החלה להטיל ספק בקיומה של נקודת המבט הגבוהה, והחלה להקרין את נקודת המבט הגבוהה אל מחוץ לעצמה, כישות חיצונית. כך נולד רעיון ה"אלים".

הצלחנו לערוך ניסוי אמיץ כדי לראות עד כמה נוכל להרחיק את עצמנו מן המקור. התנסינו בכל היבטי הנפרדות – אכזריות, אלימות, רדיפות, מלחמה, רעב ועוד ועוד. החדשות הטובות הן שהניסוי נחל הצלחה מסחררת אך עתה הוא בא אל סיומו. זה הזמן לקפל את התפאורה ולחזור למקור. כל אחד מאיתנו יתעלה. אך קודם, עלינו לפרק תבניות ישנות, לנתק את עצמנו מהמציאות המוסכמת ולהתיישר עם הרוח.

ספר זה מסביר במונחים מדעיים מציאות שהמדע אינו מסוגל לתפוס כיום. תוך שהוא מביע בפשטות רעיונות מורכבים, הספר מדריך להתעלות אל עבר פרספקטיבה ייחודית בה חומר מאופיין כגלים עומדים, אלקטרונים כשדות הסתברות, ואנו כתבניות אנרגטיות המעניקות מבנה פסיכולוגי ליחידות מודעות, שבתמורה מעניקות לנו תחושת קיום. כל זאת תוך דיוק, קלילות והנאה.

טוני מסביר: "מקץ שנים רבות למדתי לדעת ברמה פנימית עמוקה, שאינני דבר נפרד ומופרד מהרוח, אלא שאנחנו יוצרים רצף הוויה שבו הדבר היחיד שמשתנה הוא נקודת המבט, ושנקודת המבט הנחווית 'מתוך' גוף פיסי מאפשרת תפישות וצורות קיום יחידות במינן."

סראפיס, ישות עתיקה שבין היתר עזרה בהכשרת חניכי התקדשות, מדברת אלינו דרך טוני, מומחה לאלקטרוניקה ומחשבים. הבחירה במתקשר זה אפשרה ליצור ספר מדעי באופיו. הספר מספר על תהליך גלובלי שיקרה לכולנו, הלוא הוא ההתעלות, ועל הדרכים להתכונן אליו ולעבור אותו. הוא נותן כלים שימושיים להעלאת התדר שלנו, שיטות לפתור את משקעי העבר, ידע חדש ועוד, כהכנה לתהליך ההתעלות.

"כיום, כוכב הלכת כולו "מעביר הילוך", לקראת התעלות פלנטרית. כדי שכולכם תוכלו לבצע את השינויים הנחוצים תוך פרק זמן קצר, הוויות רבות, כמוני למשל, סוללות לכם דרך להתקדם עם פעמי הפלנטה. אני כאן, כדי לדבר על הִתעלוּת: הִתעלוּתכם המיידית, לא אירוע היסטורי כלשהו בעתיד הרחוק. אני מדבר על שינויים שכבר עכשיו מתחוללים בכם ואשר ימשיכו להתרחש בשנים הבאות."

הספר דובר בטון טכני, שמסביר דברים מההיבט המדעי רציונאלי. נותן הסבר מדעי לתופעות המטפיזיות-רוחניות; שדות אנרגיה, הולוגרמות, אוקטבות, יחידות מודעות, רצועות תדרים ועוד נשזרים בהרמוניה מופלאה לכדי תמונה צלולה ביותר של המציאות כפי שמעולם לא נראתה בעבר. הספר מצליח להסביר איך נוצר החומר הפיזי הלכה למעשה ובכך קורא תיגר על התפיסות המיושנות הפופולאריות בימנו.

הספר מתאר את התודעה כבו-בזמן יוצרת ו-תופשת את המציאות, ע"י כך שהיא מקרינה דרכנו את הנראה והנתפש. האם היקום החומרי אינו אלא אשליה? אכן כן. הכול נעשה באמצעות הולוגרמות וגלים-עומדים.

בחלקו השני של הספר מובאים תרגולים ושיטות להתעלות, שהיו ידועים בעבר רק לחניכי התקדשות.

"המציאות-המוסכמת היא רק דעה שיש לאנשים על מה ממשי, ואין כל דמיון בינה לבין האמת. עם זאת, בניתם את המציאות-המוסכמת בקפידה במשך אלפי שנים, והיא שימשה היטב את משחק הנפרדות. בשל הפחדים הנטועים עמוק שרובכם נושאים בשדותיכם, אינכם מסוגלים להבדיל בין אהבה לבין פחד. כך שמה שאתם מכנים אהבה, אינו אלא חילופים מניפולטיביים של תשומת-לב וחיבה. אנשים שאינם מסוגלים או רוצים לאהוב את עצמם (כלומר, אינם מסוגלים לראות או לאפשר את האלוהיות שבהם) מחפשים נואשות מישהו אחר שיעניק להם הרגשת ביטחון, וכאשר זו מאוימת, הם עלולים להידרדר לשימוש בסחיטה רגשית, ושליטה באמצעות מניעת חיבה, והכול בשם האהבה. פעמים רבות, כששומעים אדם אומר, "אני אוהב אותך" הוא מתכוון למעשה לומר, "אני פוחד וזקוק לך בתור רשת ביטחון". אנא ראו עצמכם אהובים עד אינסוף בידי הממדים הגבוהים, ובמיוחד בידי עצמי-הרוח שלכם. הרפו מן הפחד שמא אתם לבד. אינכם לבד, ולעולם לא תוכלו להיות לבד. התחילו לקבל את עצמכם, להעריך את עצמכם ולהתענג על מי שאתם. תוכלו אז להתחיל להרגיש את אהבת הרוח כפי שהיא זורמת בכם. וזכרו, אין צורך לכוון את האהבה כלפי מישהו מסוים; זהו רק המקורהאוהב את עצמו."

"היו ערים לכך שעצם ידיעת תוכנו בלבד [של הספר] תשנה את חייכם, ולכן מהווה מחויבות להתעלות האישית שלכם. ספר זה הוא מדריך מעשי לתהליך שכבר נמצא בעיצומו. הוא עוסק במטפיסיקה במובן האמיתי שלה – הפיסיקה שמאחורי הפיסיקה."

תגובות

"ההנחות המהפכניות שספר זה מציע ארוגות בו בהיגיון בונה רציף, כך שלא נותר אלא להיוותר פעורי פה נוכח המציאות שהולכת ומתגלית עם כל צעד."

ספר זה שונה מספרי העידן החדש המוכרים היות והוא מגיע ממקום קצת אחר: לוגיקה. הוא מאפשר תמונת מציאות מוצקה בה החיבור הפסיכופיזי מעולם לא היה כה מוחשי. גרסה טקסטואלית מעמיקה יותר של הבליפ."

"לא זכורה לי כזאת התעלות וכאלו תובנות רבות ועמוקות כמו מספר זה. אולי רק בתחילת דרכי הרוחנית. התרגילים אכן מביאים להתעלות. נסו ותראו."

"ספר זה מציע תפישה רחבת היקף של המציאות, מעין מבט על, המקשר בין רוח לחומר, תופש ונתפש, הדברים באשר הם. וכל זאת בהנאה גדולה. ספר מופת."

"הספר הזה הימם אותי. התוכן הבהיר שלו, הכמעט מתמטי, גרם לי לתחושות התרחבות פיזיות, ל"אסימונים" רבים שנפלו ולשקט שהשתרר ונשאר זמן יחסית רב. הגאוניות האמיתית שלו מתבטאת בפישוט הנושאים הללו, המורכבים עד מאוד."