מבשרי השחר – מרקם הוצאה לאור

מבשרי השחר

מבשרי השחר - מסרים מהפליאדות
ברברה מרסיניאק מתקשרת את הפליאדים
Bringers of the Dawn - Teachings from the Pleiadians
Barbara Marciniak
פרטי ההוצאה:
מס' עמודים: 215
שנת הוצאה: באנגלית- 1992, בעברית- 1996
מחיר קטלוגי: 84 ₪
מחיר שלנו: 74 ₪ הוסף לסל

קלאסיקה בספרות העידן החדש. מבשרי השחר, שנערך מתוך יותר מ400- שעות תקשור של המחברת, מביא את חכמת הפליאדים, קבוצה של הוויות נאורות שבאו לעזור לנו, ולעצמן, להתקדם לשלב הבא בנתיב האבולוציה. בכשרון סיפורי מופלא השזור בהומור, הם נוגעים במגוון רחב של נושאים קוסמיים ואישיים: תפקידנו הייחודי כבני משפחת האור, תכלית הבריאה וייחודו של היקום שלנו בתוכה, חשיבות התקופה שבה אנו חיים והשינויים העומדים לחול בגוף ובתודעה האנושית, מרכזיותם של הרגש והמיניות בהתפתחות הרוחנית של כל אחד מאיתנו, ועוד ועוד.

הם מציעים לנו להשתחרר מאמצעי התקשורת, למחוק את המילים "צריך" ו"לנסות" מהמילון שלנו, ללמוד לעבוד בצוות, וללמוד כיצד ללכת אל מעבר לפחד; הם מגלים לנו כי האדם המקורי היה ישות מופלאה בעלת 12 גדילים של דנ"א ו12- מרכזי צ'קרות, ומספרים על ה"אלים" שלנו. מתוך ההיזכרות בכך שאנו בני משפחת האור, שאנו חולקים מורשת קדומה עם היקום שמסביבנו, אנו הופכים להיות "מבשרי השחר", יוצרים באופן מודע מציאות חדשה, אדמה חדשה. מסרים אלה הם קריאה מומלצת וחיונית לכל מי שחוקר את קיומנו על פני פלנטה זו ואת הכיוון שבו מתפתחים המודע והתת-מודע הקולקטיבי שלנו.

המלצות

מבשרי השחר מביא מסרי מפתח אודות הרשומות המקוריות של כדור הארץ, הגדושות בעוצמה, באהבה, ובהתכוונות ברורה להשתתף בזמן חדש ומפואר זה של לידת הגאוניות המקורית של הפלנטה שלנו." – ברברה הנד קלאו, מתקשרת ומחברת Heart of the Christos: Starseeding from the Pleiades ו- "התכנית הפליאדית".

"מבשרי השחר מצביע על דרך יצירתית וחיובית להצית את האור הפנימי שלנו, ומדגיש את העיקרון של מחויבות לצמיחה רוחנית, אשר בתורה מובילה לשיקום כוחנו הטבעי בכל מצב." – דריל אנקה, מתקשר את "Bashar".

"את הידע של הפליאדים אפשר לדמות לידע השאמאנים, ששימשו כמתווכים בין התחומים הגשמיים לתחומים הרוחניים והובילו אנשים לידי גילוי עצמי. הפליאדים מעבירים את מסריהם בפשטות ובאופן משעשע. גם אם אינכם נוטים לתחום התקשור, תמצאו את הנחיותיהם מרתקות ומעשירות." – Whole Life Times.

תגובות

"מבשרי השחר הוא ספר מרתק ומלא השראה. בפעם הראשונה בחיי אני מבינה מה אני עושה פה על האדמה. הוא נותן תובנה לאלה שמתעוררים למציאות רוחנית חדשה. זה ספר ששינה את חיי. אני מאוד ממליצה עליו לכל מי שמחפש תשובות באשר לתכליתו."

"כאשר נכיר את הכוח העצום של המחשבות והמילים שלנו, לא נשתמש בהם יותר ללא שימת לב. להטיל ספק בעוצמה זו הוא תצורת מחשבה נוספת. פקחו את עיניכם, והפסיקו להרוס אותה בכך שתטילו בה ספק. אתם יכולים להגשים כל דבר בחיים, וכשהדבר מיושר עם הרצון האלוהי, אתם עשויים להתנסות בחוויות מדהימות באמת: התמסרות מוחלטת, אושר ואקסטזה. אלה יהדהדו על פני הפלנטה ויעוררו את כל מי שמוכן. חשבו, דעו וחיו זאת. מה אתם מעדיפים: פחד או אהבה?"

"אחד מהמסרים החשובים בספר זה הוא ההדגשה על הצבת כוונות. הפליאדים נותנים לנו דוגמאות מצוינות לכוונות. אחד מהדברים החשובים שלמדתי מספר זה הוא לחיות בדרך תכליתית יותר, להשתמש בכוונות כדי לנווט את כיוון חיי."

"ספר מעניין. לדעתי, המסר הבסיסי הוא שעלינו להפסיק להגביל את מחשבותינו, אמונותינו ותפיסותינו. עצה טובה, גם אם היא בין-כוכבית."