יצירת כסף – מרקם הוצאה לאור

יצירת כסף

יצירת כסף - מפתחות לשפע
סאנאיה רומן מתקשרת את אורין
Creating Money - Keys to Abundance
Sanaya Roman and Duane Packer Channels for Orin and DaBen
פרטי ההוצאה:
מס' עמודים: 240
שנת הוצאה: בלועזית- 1988, בעברית- 1998
מהדורה חדשה ומתוקנת ב-2005
מחיר קטלוגי: 89 ₪
מחיר שלנו: 81 ₪
הוסף לסל

זהו מדריך מקיף ליישום החוקים הרוחניים של יצירת שפע וכסף שניתן לסאנאיה ולדואין על ידי מדריכיהם, אורין ודה-בן. מדריכי רוח רגישים אלה עזרו בהצלחה לאלפים להגשים שגשוג וליצור את עבודת חייהם.

הדרך שבה אנו מרוויחים כסף ומוציאים אותו, תקבע האם הכסף יהיה כוח שייצור טוב לנו ולאחרים. צמיחתנו הרוחנית תרחיב את יכולתנו להגשים שפע, ויכולתנו להגשים שפע תסייע לנו להוציא את עבודתנו הרוחנית אל העולם. באמצעות תהליכים פשוטים וכוונון מחודש בתפישות שלנו, נראה תוצאות מיידיות בחיינו כאשר נלמד, בין השאר: לפתח חשיבה ללא גבולות, ליצור את עבודת חיינו, להקשיב להדרכתנו הפנימית, לקבל ולתת, להעריך את עצמנו, לאפשר לעצמנו להצליח, לשנות את אמונותינו, ולהשתמש בשיטות הגשמה מתקדמות כדי למגנט ולמשוך אלינו את שאנו רוצים.

סאנאיה ודואין:

ככל שאנשים השתמשו בתרגילים שבספר זה, ראינו את השינוי המופלא שחל בהם. הם פיתחו תחושת ביטחון ואמון ביקום. הם גילו שהגשמה הינה תהליך של צמיחה ושל חיות מוגברת. הם למדו לקחת אחריות על חייהם. ראינו אנשים רבים שמשלימים בהצלחה שינוי בקריירה שלהם, מגדילים את הכנסתם ומשחררים את החרדה והדאגה לכסף. לאחר שהצליחו למשוך אליהם כמה מהדברים החומריים שביקשו, הם התפנו להתמקדיותר בשירות שבאו להעניק לאנושות.

קטעים מהמבוא, מאת אורין ודה-בן:

"אנו מזמינים אתכם לחקור את תפישותיכם בנוגע לכסף ולשפע, וללמוד לעבוד עם חומר בדרכים חדשות. כל אחד מכם הנו אדם מופלא ובעל עוצמה, ואתם יכולים ללמוד לעבוד עם אנרגיה ולהתחבר לשפע הבלתי מוגבל של היקום. יצירת כסף יכולה להיות נטולת מאמץ; היא יכולה להיות הפועל היוצא הטבעי של דרך החיים, החשיבה והפעולה שלכם. אתם יכולים למשוך אליכם כל דבר שאתם רוצים; אתם יכולים להגשים את חלומותיכם הנכספים ביותר.

"אנו ישויות של אור. אנו מתקיימים בממדים הגבוהים. אנו כאן כמדריכים וכמורים רוחניים לסייע לכם בצמיחתכם האישית ולעורר אתכם להיבטים הגבוהים של עצמכם. אנו רוצים לעזור לכם להתחבר לשפע הבלתי מוגבל שקיים סביבכם בכול. אם אתם תוהים מניין לנו, כמדריכי רוח שאינם מתקיימים במישור החומרי, הידע על חוקי הכסף, הרי שכסף הוא אנרגיה ואנרגיה קיימת בכל הממלכות. החוקים הרוחניים של כסף הם חוקי אנרגיה אוניברסליים היוצרים שפע: עקרונות השפל והגאות, חשיבה ללא גבולות, נתינה וקבלה, הערכה, הסכמים ברורים, מגנטיות, ועוד.

"כל אחד מכם שנקרא לספר זה נמצא על נתיב של צמיחה אישית מואצת ויש לכם דברים רבים להציע לאנושות, בין אם אתם מודעים לכך ובין אם לא. זהו הזמן להקשיב למסרים הפנימיים שלכם ולגלות את העבודה המיוחדת שבאתם לעשות. התחילו להציע עבודה זו לעולם, שכן היא נדרשת ביותר.

"הכסף הוא כוח אדיר. הדרך שבה אתם מרוויחים כסף ומוציאים אותו תקבע האם הכסף יהיה כוח שייצור טוב לכם ולאחרים. צמיחתכם הרוחנית תרחיב את יכולתכם להגשים שפע, ויכולתכם להגשים שפע תסייע לכם להוציא את עבודתכם הרוחנית אל העולם."

יצירת מציאות במיטבה. היכולת לממש – לקחת את החזונות, החלומות, התקוות והפנטזיות שלנו ולהגשימם במציאות – היא אחד הכישורים החשובים ביותר שאנו יכולים ללמוד כדי להעצים את עצמנו ולהפוך למאורות גדולים יותר לעולם שסביבנו. אנו ראויים לכל השפע של היקום – עלינו רק לבקשו!

המלצות

"בניגוד לספרים רבים אחרים על שפע, זהו ספר מעשי ושימושי. ארבעת חלקי הספר מתמזגים כך שהם יוצרים את אחד המדריכים המעשיים ביותר להרחבת והגברת שפע בחיינו. המחברים אינם מטיפים, אלא מובילים בעדינות דרך מגוון גדול של אמיתות רוחניות שיש להן תוצאה ישירה על חשבון הבנק שלנו. ראוי לחזור ולקרוא בו." – Body Mind Spirit.

"זה יותר מספר על יצירת כסף, אף שזהו המיקוד העיקרי שלו. במישור שלנו אנו עדיין משתמשים בכסף כשיטת חליפין לאנרגיה. להרבה מאנשי העידן החדש יש רעיונות נפלאים שהיו רוצים ליישם, אך שנועדו מלכתחילה לכישלון, בעיקר בגלל המחסור במימון. הספר הזה נותן מענה שלם לתחום מוזנח זה." – The New Times.

תגובות

"הספר הטוב ביותר שמצאתי על הגשמת כסף. אורין ודה-בן מלמדים כיצד להתחיל לראות את היקום כשופע וזורם. כסף הוא אך צורה אחרת של אנרגיה; אנו יכולים לשחרר את הפחדים שלנו ולהפוך למגנטים עקביים של כסף ושפע."

"המדריך הטוב והתמציתי ביותר שיש להגשמת שפע. אף שהוא כתוב מנקודת מבט מטאפיסית, הוא עוסק במטרה מעשית מאוד. ההכוונה היא שכסף ושפע הם אך אמצעים להשיג את רמות התכלית השונות של חיינו – הדרך היא להתמקד במהות של מה שאנו רוצים. ספר בעל ערך רב."

"זהו ספר יוצא דופן. כתוצאה מהקריאה ומביצוע התרגילים, שיניתי את מערכות האמונה שלי ודברים ניסיים החלו להתרחש בחיי. יש לספר ערך גם אם אתם ספקנים כפי שהייתי. ממליצה עליו בחום."

"כיצד להשיג הצלחה? בעזרת הרבה הדמיה, לחפש תשובות בפנים ולהודות ליקום כשדברים מגיעים אליך. ספר מצוין."

"לפני כמה שנים נעשיתי נכה והגעתי לשפל המדרגה מבחינה כלכלית. ואז הספר הגיע לידי. הכרתי את התהליך האלכימי של מגנטיות אך לא ידעתי כיצד להשתמש בו. עכשיו, לאחר עשר שנים, אני עשיר מכל הבחינות, חי את חלומותיי ועוזר לאחרים להגשים את שלהם. יצירת כסף עזר לי לדמיין לאן אני רוצה להגיע, ועורר את יכולותיי היצירתיות להגשים אותם."

"הדרכה כיצד לעבוד עם כסף כאנרגיה, כיצד להתייחס לשפע כלכלי דרך עדשה רוחנית אך בו-בזמן מעשית מאוד. הקריאה קולחת. יש בספר כלים שממזגים עקרונות רוחניים עם חיי היומיום ויכולים לשנות את מהלך חייכם."

"רבים מאיתנו מתפלאים מדוע איננו יכולים לקבל את הכסף שהיינו רוצים. מדריך רוחני זה יעזור לכם למצוא את התשובה לכך. אם תישמעו לחוקים הרוחניים של משיכה, הצלחה ושפע, תשנו את מחשבותיכם אודות כסף, תדמיינו, ותפרישו מעשר, תופתעו מהתוצאות. כסף הוא אנרגיה. צרו חשיבה ללא גבולות והעיזו לחלום. זהו ספר חובה."