יחסים – מרקם הוצאה לאור

יחסים

יחסים - מהות הקשר האינטימי
אווה פיירקוס מתקשרת את 'המדריך'
Creating Union - The Essence of Intimate Relationship
Eva Pierrakos Channel for “The Guide”
פרטי ההוצאה:
מס' עמודים: 176
שנת הוצאה: בלועזית- 1993, בעברית- 2003
מחיר קטלוגי: 87 ₪
מחיר שלנו: 70 ₪
הוסף לסל

"נתיב ההתמרה" [The Pathwork] מדגיש את החשיבות של ידיעה עצמית דרך יחסינו עם הזולת. אנו יכולים לראות השתקפויות של עצמנו  ברמת האישיות והעצמי הפנימי באמצעות מערכות היחסים שלנו, לרבות יחסי אהבה אינטימיים, יחסי משפחה וקשר עם כל מי שאנו באים עמו במגע, ובכך ללמוד על חוקי הסיבה והתוצאה הפועלים במציאות הפסיכולוגית והרוחנית שלנו. בספר יחסים מאיר 'המדריך' תובנות עמוקות באשר לקשיים הבלתי-נמנעים שמתעוררים במערכות יחסים, ומורה לנו את הדרך לפתור אותם כדי להגשים אהבה וזוגיות נטולות פחד.

מדוע רק לעיתים נדירות אנו מוצאים מערכת יחסים ארוכת- טווח שהיא בעלת חיוניות, מושתתת על הרמוניה ושמחה, שבה קבלה אוהבת ואמון זה בזה ובאתגרי החיים מובילים לקשר עמוק ולהתפעלות מתמשכת? את התשובה לכך תמצאו בדפי ספר זה, המכיל אוסף של שיחות מתוקשרות ממורה רוחני שנודע בכינוי 'המדריך' על מגוון המכשולים שעומדים בפני יצירת אינטימיות, ועל הדרך להתמירם ליחסים הדדיים ומספקים.

"החיים הם מערכות יחסים", ו"מערכות יחסים הן בו-זמנית מימוש, אתגר ומדד למצבו הפנימי של האדם", אומר המדריך. יש בנו געגועים עמוקים להגשמת איחוד מלא עם אהוב, אך לא נוכל לממש איחוד כזה באופן מלא לפני שנתעמת עם הקרע הפנימי שלנו ונרפא אותו. עבודה זו כוללת העלאה למודע של האמונות, הרגשות והמחשבות הסותרים, המבוססים על היגיון ילדותי מוטעה ובלתי בדוק; מיזוג של החלקים השונים בתוכנו, לרבות היבטים שליליים של העצמי שאנו נוטים להדחיק ולהכחיש; ולבסוף  קבלה.

מחויבות כנה לחקר עצמי מסוג כזה מניבה גמול עצום: צמיחה רגשית ורוחנית, אותנטיות, שמחה ואינטימיות. מנקודת מבט גבוהה ואוהבת, המדריך עונה על שאלות מעשיות בנוגע למיניות ולרוחניות, לפחד מאינטימיות, לנישואים, לגירושים, ליצירת הדדיות במערכות יחסים, ומראה כיצד לשמר את הניצוץ בקשר הזוגי.

תורתו של המדריך מתווה נתיב שלם לשינוי עצמי ולהגשמה רוחנית. החומר כולל יותר מ-250 שיחות על טבע המציאות הפסיכולוגית והרוחנית, ועל פוטנציאל ההתמרה האישי שלנו, והתקבל בתקשור במשך יותר מעשרים שנה על ידי אווה פיירקוס. זהו הספר השניבסדרה זו היוצא לאור בעברית. הספר הראשון הוא: הנתיב להתמרה-עצמית.

נושאים נוספים: תיקשור, מסרים מתוקשרים, פסיכולוגיה רוחנית, מערכת יחסים, צמיחה רגשית ורוחנית.

המלצות

"יחסים הוא ספר הדרכה חיוני לכולנו כיצד לטפל בעצמנו ובמערכות היחסים שלנו…. מתנת נתיב-ההתמרה ליוותה אותי במשך יותר מעשרים שנה. זהו התרגול הרוחני העמוק והיעיל ביותר שמצאתי, והוא עזר לי להגשים את חלומותיי." – ברברה אן-ברנן, מרפאה אנרגטית ורואה רוחית, מחברת הספר "ידי אור".

"המדריך מתווה באהבה ובבהירות את הדרך חזרה הביתה לאחדות. ספר זה הוא אוצר רב-עוצמה." – פט רודגסט, מתקשרת, ומחברת "ספרו של עמנואל – מדריך לחיים נינוחים ביקום".

תגובות

"למדתי כל חומר מתוקשר ידוע ומוכר, והחומר שהשפיע עלי ביותר ושינה את חיי לעומק הוא שלהמדריך, החל בספר הנתיב להתמרה עצמית. צעד אחר צעד הובלתי אל מעמקי נפשי, למקומות שהיו סגורים לחלוטין ושלא שיערתי שהם קיימים, אבל הם התקיימו ותססו וקלקלו את התוכניות המודעות שלי. וכשהם נפרשו על השולחן, על פי הנחיות מוגדרות ומדויקות של המדריך, הם החלו להיפרד ממני, ומה שנותר היה קרוב יותר למקום שבו נמצא הניצוץ האלוהי, מקור האושר, השמחה, היצירתיות והתבונה העצומה. לאחר עבודה של כמה שנים עם החומר הזה שדרגתי את חיי בכל תחום, בייחוד בתחום היצירתי."

"כל מילה של המדריך נקלטת בשקיקה. אני חשה כאילו נשמתי מדברת אלי באופן אישי, והתוצאות המוכחות והנפלאות של עבודה על פי הנתיב שמתווה המדריך מוכיחות את אמיתות תורתו. הוא לא פוסח על שום תחום, על שום רגש, על שום נקודת מסתור שנמצאת בנבכי הנפש של האדם. והוא מציע דרך לחשוף הכל, לדעת מי אנחנו באמת – להיווכח שיכולנו ליצור אחרת אבל בחרנו לברוא את המציאות הלא אידיאלית שלנו – ונותן לנו כלים ליצור את מה שאנו באמת רוצים. חומרים מתוקשרים רבים מציגים זאת כתיאוריה, המדריך מציע דרך מעשית."