ידי אור – מרקם הוצאה לאור

ידי אור

ידי אור - מדריך לריפוי באמצעות שדה האנרגיה האנושי
ברברה אן ברנן
Hands of Light - A Guide to Healing through the Human Energy Field
Barbara Ann Brennan
פרטי ההוצאה:
מס' עמודים: 276
שנת הוצאה: בלועזית- 1987, בעברית- 2000
בפורמט גדול
מחיר קטלוגי: 159 ₪
מחיר שלנו: 140 ₪ הוסף לסל

ספר לימוד לריפוי אנרגטי  מדריך לאדם השלם. ד"ר אן-ברנן, תלמידתה של רוזאלין ברוייר, פיסיקאית ופסיכותרפיסטית, שהתמחתה במשך חמש שנים כמסייעת ב"נתיב ההתמרה", מתמצתת בספרה את מכלול הידע, הניסיון הטיפולי והממצאים המדהימים שלה בראייה על-חושית בכל הנוגע לצ'קרות ולרובדי ההילה. אף שבמקורו יצא לאור ב1987-, עדיין אין ספר אחר שישווה לו בעומקו ובהיקפו.

מטאפיזיקה וריפוי אנרגטי: בבהירות של פיסיקאית ומתוך חמלה של מרפאה מחוננת בעלת 15 שנות ניסיון מקצועי ועבודה עם רבבות מטופלים ותלמידים, ברברה מציגה מחקר מעמיק של שדה האנרגיה האנושי, המיועד לאנשי מקצוע ולמי שמחפשים אושר, בריאות ומימוש הפוטנציאל שלהם במלואו.

גופנו הפיסי מתקיים בתוך "גוף" גדול יותר, שדה אנרגיה אנושי או הילה, המהווה את הכלי שבאמצעותו אנו יוצרים את חוויית המציאות שלנו, על מרכיבי הבריאות והחולי שבה. גוף אנרגטי זה – אשר אומת לאחרונה על-ידי מדענים, אך מוכר מזה זמן רב למרפאים ולמיסטיקנים – הוא נקודת המוצא לטיפול בכל חולי. כאן מתרחשים התהליכים האנושיים העמוקים והחזקים ביותר שלנו: הוא המחולל של כל ההפרעות הפיסיולוגיות והרגשיות והוא גם המצע שבו מתרחש הריפוי. ממנו נובע הכוח שלנו לרפא את עצמנו ואת האחרים.

ברברה מציגה בשפה בהירה את הקשר שבין חוויותינו ובעיותינו האישיות לבין מבנה הגוף, הנפש, מרכזי האנרגיה ושכבות ההילה. הספר כולל: אישוש מדעי של שדה האנרגיה; הבנה של שדה האנרגיה האנושי: מראהו, תפקידו, ההפרעות מהן הוא עשוי לסבול ואופן ריפויו; חסימות אנרגטיות ומערכות הגנה בהילה והקשרם למחלות; פיתוח קליטה על-חושית (ראייה, שמיעה ותקשור); הדרכה צעד-אחר-צעד בתהליך הריפוי; תיאורי מקרים של אנשים שונים שנרפאו בדרך זו ממגוון מחלות; ולבסוף, סיפורה האישי המרתק של המחברת, המציג בפנינו דוגמה ליושר פנימי, לחכמה ולאומץ לב, הדרושים לצמיחה ולהרחבת המודעות שלנו. הספר בפורמט גדול, כולל תמונות צבע של שכבות ההילה, איורים רבים להמחשה ותרגילים לעבודה מעשית. ספר חובה לכל מי שעוסק ומתעניין בריפוי אנרגטי וברפואה משלימה.

"ספר זה נכתב בעיקר למען המתעניינים בהבנה עצמית, בגילוי עצמי ובאמנות הריפוי בהנחת ידיים. עבודה זו מציגה מחקר מעמיק של ההילה האנושית ויחסה אל תהליך הריפוי, הגופני והנפשי כאחד. היא מציגה סקירה כוללת של דרך חיים המכוונת לבריאות ולצמיחה. היא נכתבה למען אנשי מקצוע בתחום הרפואי, למטפלים ולאנשי דת, ולכל אלה הרואים את עצמם כשואפים לבריאות גופנית, נפשית ורוחנית משופרת.

אם ברצונכם ללמוד ריפוי עצמי, ספר זה יציג בפניכם אתגר, כי כפי שתיארנו כאן, ריפוי עצמי פירושו התמרה עצמית. כל חולי, נפשי או גופני, יוביל אתכם למסע של מחקר וגילוי עצמי, אשר ישנה את חייכם לחלוטין, מבפנים החוצה. ספר זה הוא מדריך למסע זה, הן לריפוי עצמי והן לריפוי של אחרים." ברברה אן ברנן

נושאים נוספים: ראייה על חושית, קליטה על חושית, ריפוי עצמי, קובלר רוס.

המלצות

"ספרה של ברברה אן ברנן הוא מקור של עונג לכל אדם פתוח המעוניין להציץ אל מעבר ל"מציאות" של ההבנה והידע הנוכחי שלנו. הישגים רבים נזקפים לזכותה, כולל רקע בפיסיקה והכשרה בשיטות רבות. קרוב לוודאי, שכיום היא אחת מן המרפאות הגדולות בחצי הכדור המערבי. ספר מקיף ומעמיק זה הוא חובה לכל מי ששואף להיות למרפא ולכל העוסקים בטיפול ובדאגה לבריאות ולשלמות האנושית. הוא יכול לשמש מקור השראה לכל הרוצים להבין את ההוויה האנושית שמעבר למראה העיניים. זוהי מתנה לכל אנשי העידן החדש השואפים להבין ולהפנים סוגיות של חיים ובריאות." – אליזבט קובלר-רוס, מחברת "לחיות עם המוות".

"ספר זה מומלץ בחום לאלה המגלים עניין בתופעת החיים במישור הפיסי והמטאפיסי. הספר הנו פרי מאמץ רב שנים, ומייצג את האבולוציה האישית של המחברת ואת התפתחותן של יכולות הריפוי המיוחדות שלה. הקורא ימצא עצמו ללא קושי בתוך עולמה המרתק והמופלא. ברברה אן ברנן ראויה לשבח על אומץ לבה בהבאת חוויותיה הסובייקטיביות והאובייקטיביות בפני העולם." – ד"ר ג'והן פיירקוס, מקים "המכון לאנרגטיקת הליבה".

"עבודתה של ברברה ברנן מאירת עיניים. תפישתה באשר לתפקיד שהמחלה משחקת ובאשר לדרך שבה מושג הריפוי מתאימים בהחלט להתנסותי." – ד"ר ברני סיגל מחבר "אהבה, רפואה ונסים".

"ידי אור מגיע אל מעבר לידע מקובל ואובייקטיבי, בעודו שומר על בהירות מדעית. הוא מכיל מידע חיוני לכל מי שמעורב בריפוי וטיפול מודע, כולל אנשים ששואפים לרפא את עצמם. למזלנו, תמיד יהיו מדענים שהם גם שוחרי רוח, והחכמה נולדת מהמיזוג שבין שני עולמות אלה." – גו'די בודלר

תגובות

"ספר מעמיק הכתוב בבהירות, טקסט חיוני בריפוי אלטרנטיבי. הקריאה בו היתה בשבילי תגלית גדולה, מעבר לכל מה שקיבלתי מספר אחר העוסק בצד האנרגטי של החיים. כל מה שאני יכולה לומר הוא, שאם תקראו רק ספר אחד בנושא – ודאו שזה יהיה הספר."

"זוהי קריאת חובה לכל מי שמעוניין ברצינות בחקירת הריפוי האנרגטי. אני נפעמת מהדרך שבה היא מתארת את התנסויותיה המוקדמות בחישת שדות אנרגטיים מסביב לעצים ולדברים אחרים, ועוד יותר מכך שאחרי כל כך הרבה שנים של לימודי פיסיקה ומדע מערבי, היא לא איבדה את החוש הפנימי של ידע."

"ספר קלאסי זה הוא חובה למי שמתעניין בריפוי בהנחת ידיים ובהבנת שדה האנרגיה האנושי."