התעוררות הילד האלוהי - מרקם הוצאה לאור

התעוררות הילד האלוהי

התעוררות הילד האלוהי - ריפוי הגוף הרגשי
ריק פיליפס
Emergence of the Divine Child - Healing the Emotional
Rick Phillips
פרטי ההוצאה:
מס' עמודים: 164
שנת הוצאה: באנגלית- 1990, בעברית- 1997
מחיר קטלוגי: 84 ₪
מחיר שלנו: 67 ₪

טיפול אנרגטי, רפואה משלימה. "התעוררות הילד האלוהי" מציע גישה מרתקת לצמיחה אישית  תוך שימת דגש על ריפוי הלב. הספר דן בריפוי נושאים קארמטיים וההיצמדויות העמוקות ביותר שלנו המוטבעים בגוף הרגשי, אותם יצרנו במהלך התפתחותנו, ואשר מעכבים אותנו מלבטא את העצמי האמיתי ולהגשים את תכליתנו הגבוהה בחיים אלה. הריפוי נעזר בילד האלוהי, היבט של העצמי הגבוה, העוקף את הגוף השכלי, הנוכח במודעות חסרת זמן, נטול שפיטה ואשמה, מכוון להנאה צרופה ושואף להתרחב תמיד. תהליך הריפוי מביא אותנו להתבונן עמוק בתוך התת-מודע ולפגוש את נושאינו הקרמטיים. כאשר אנו הולכים ומעמיקים בתהליך זה, אנו נוגעים ברובד העדין והפנימי ביותר: זיכרון חוויית הפרידה – מהאם, מהאלוהים, מהאחד… ובשפיטה הנובעת מאותו הפירוד. הריפוי שמתרחש ברמה זו ממיס באופן אנרגטי את הקשר הקארמטי, את השפיטה והאשמה, מאפשר לשחרר טראומות והטבעות מהעבר ולחוות אהבה ללא תנאי.

"שיטת דווה" שפותחה על-ידי ריק פיליפס ועמיתיו שואבת מהיסודות של פסיכולוגיה טרנספרסונלית, ביו-אנרגיה ותפישה חדשנית של ריפוי האנרגטי. בנוסף לסיפורי החלמה מרגשים, המהווים הדגמה לטיפולים ב"מכון דווה", הוא חולק עמנו דיון מעמיק בנושאים מטאפיזיים הקשורים לריפוי, בטבענו הרב-ממדי, והנחיה בצמיחה רוחנית. הספר כולל מדיטציות מונחות: אור לבן ו-התמרה.

זהו ספר נפלא העוזר לנו להכיר את פוטנציאל הריפוי וההתמרה שבתוכנו. מומלץ במיוחד לעוסקים בפסיכולוגיה, למטפלים באמצעות אנרגיה, ולכל מי ששואף להכיר את עצמו.

המלצות

"תיאורו העשיר והנהיר של ריק פיליפס את עבודת הריפוי הייחודית שלו הניע אותי עמוקות ועודד אותי לפתוח בדו-שיח גלוי עם נושאי הכאב וההיצמדות שלי. עבודתו מנחה אותנו לגעת בעצם ליבו של מה שנקרא להיות אנושי – היכולת להתנסות באהבה המשוחררת משפיטה ומפירוד, והחופש לבטא אותה בכל מערכות יחסינו." – מובי הו, מספר סיפורים, מתרגם הספר Miracle of Mindfullness מאת טהיך נהאט האן, לאנגלית.

"הפגישות שלי ב"מכון דווה" היו יוצאות מן הכלל! נפתחו לי דלתות של ידע פנימי בעל ערך רב, שהובילו למסע צלול אל זיכרונות תאיים קדמונים." – ברברה מרסיניאק, מחברת, ומתקשרת את הפליאדים.

"אני מעריכה את עבודתו של ריק פיליפס על יכולתו לעזור לי להעלות ממדים ומרחבי זמן רבים, בעוד הוא מקיים את המודעות לכך שכל זה הוא למעשה ה"אחד"." – ברברה הנד-קלאו, מורה רוחנית, אסטרולוגית, מתקשרת ומחברת "התכנית הפליאדית".

"מסע מענג ומאתגר דרך נבכי הנפש." – קווין ריירסון, טרנס-מדיום, מחבר Spirit Communication

"ריק פיליפס מיזג בהצלחה תאוריית רטט חדשנית עם ניסיון קליני רחב כדי להעמיק את הבנתנו בטבע הרב-ממדי של האבולוציה הרוחנית האנושית. זהו ספר נפלא, העוזר לנו להכיר את פוטנציאל הריפוי וההתמרה העצום שכל אחד מאיתנו נושא בילד האלוהי שלו." – ד"ר ריצ'רד גרבר, מחברVibrational Medicine

"ריק פיליפס מנחה אותנו בכשרון רב דרך המחוזות הערפיליים והמפותלים של העצמי הרגשי. הוא מאיר ומבהיר את תפקידו של העצמי הגבוה, כמי שמכוון אותנו הלאה מהדפוס ההרסני של שפיטה-עצמית אשר, אם לא תעומת, תעטוף אותנו באופן בלתי נמנע בפירוד מכחיש-חיים. התיקון על פי פיליפס הוא אהבה, שבאה דרך שחרור הלב מהמוסרות הקארמטיים של הזמן ומתוכנות לקויות ישנות שמקורן בתקופות חיים קודמות. הילד האלהי, היבט של העצמי הגבוה, הוא בעל בריתנו, וכאשר אנו מבקשים את עזרתו באופן מודע, הוא יכול לכוון אותנו מחדש אל הנתיב המוביל הביתה – אל האחדות, שהיא זכותנו המולדת." – צ'רלס בנסינגר, מחבר Chaco Journey

"אם אתם רוצים ומוכנים להשתחרר מההתמכרות של הגוף הרגשי, והחלטתם להתגבר על הנטייה החוזרת ליצור ולהנציח יותר ויותר כאב, שיטותיו של פיליפס יכולות לעזור לכם להתנסות במימד יפה ונפלא זה של העצמי הגבוה." – The Arizona Light.

"ספר זה הוא מתנה יקרה ונדירה. ריק מדגיש שסוגיית הנפרדות היא הנושא האמיתי של הספר. שום ריפוי לא יכול להיות שלם עד שסוגייה זו לא נפתרת, והמטופל מבין ברמה התאית את הקשר המוחלט שלו ליקום דרך אהבה." – קלארק מאנינג, Santa Fe Spirit Magazine.

תגובות

"רעיונו של פיליפס על פירוד/שפיטה הוא מבריק. אנו יכולים עכשיו להתחיל להבין את הפירוד מהתודעה האינסופית וכיצד אימצנו את סיפור האשליה של הנפרדות. גם עבודתו עם מטופלים במצבי תודעה מורחבים מציגה חידוש חשוב בפסיכותרפיה. כאשר אנו מתחילים להיות ערים להיצמדויות האנרגטיות שבגוף הרגשי, אנו יכולים לקחת אחריות אישית על הריפוי והשינוי שלנו. ספר נפלא שאני ממליצה עליו בחום."