התכנית הפליאדית – מרקם הוצאה לאור

התכנית הפליאדית

התכנית הפליאדית - רצועת הפוטון ותשעת הממדים
ברברה הנד קלו מתקשרת את סאטיה מאלקיון
The Pleiadian Agenda - A New Cosmology for the Age of Light
Barbara Hand-Clow channels Sathia from Alcyon
פרטי ההוצאה:
מס' עמודים: 296
שנת הוצאה: בלועזית- 1995, בעברית- 2005
מחיר קטלוגי: 97 ₪
מחיר שלנו: 87 ₪
הוסף לסל

מטאפיזיקה חדשנית. 

ברברה מתארת דרמה קוסמית אדירה הפועלת סימולטנית בתשע רמות, כשמוקדה ההתרחשויות על פני כדור הארץ. היא מתקשרת את ההיבט הגבוה שלה, סאטיה, שומרת הספרייה של אלקיון, הכוכב המרכזי של הפליאדות. היא מרחיבה את הדיבור על: רצועת הפוטון  אלומת אור קבועה ביקום שמערכת השמש עוברת בה כל 26 אלף שנה, שלה איכויות מתמירות של העלאת הרטט ורמת התודעה; השפעתה על כדור הארץ, שכניסתו לרצועה מתוזמנת עם הקפיצה הקריטית באבולוציה שלנו הצפויה להתרחש עם סיום לוח המאיה ב-2012; המאיה  משימתם ומתנתם לאנושות; השורשים הכוכביים שלנו, האנונאקי – האלים היוצרים שלנו, השפעתם הסמכותית והקשר בינם לבין הסיריאנים, אורניום והרדיואקטיביות בעולמנו, טקסי חניכה, פרקים באסטרולוגיה של העידן החדש, ועוד ועוד.

התכנית הפליאדית הוא אחד מספרי התקשור המבריקים ביותר של העידן החדש. אפשר לקרוא אותו כדרמה ארכיטיפית "הבוקעת מתוך מה שאתם מכנים התת-מודע הקולקטיבי"; אפשר לקרוא אותו כקוסמולוגיה מקודשת, המסבירה את מבנה היקום כהיררכיה מרובדת של תודעות-על היוצרות יחד את מרקם החיים האלוהי; ואפשר לקרוא אותו כתורה אזוטרית בעלת כוח להעניק לכל המתעמק בה מפתח להווייתו שלו – שכן לימוד הקוסמולוגיה הזו הוא תהליך חניכה אלכימי ההופך את התלמיד שותף בבריאהעצמה. "התכנית שלנו לזמן זה היא להדריך אתכם איך להתמזג עם גופכם מתוך התלהבות, בעודכם לומדים לצפות במציאות התלת-ממדית מתוך תשעה ממדים בו-זמנית". המיזוג הפנימי בתוכנו בין השכל ללב ובין הנשמה לגוף מסייע למיזוג הממדים הקוסמי, ומהווה חלק חיוני באבולוציה של היקום.

על פי התכנית הפליאדית אנו חיים בתקופה של סנכרון ממדים ומחזורים קוסמיים. בתקופה זו נכנסת מערכת השמש לרצועת הפוטון, אלומת אור ברטט גבוה הקבועה ביקום. תדר זה מעורר את הזיכרון התאי ויוצר "מוטציות" חדשות כחלק חיוני באבולוציית התודעה של היקום כולו. אנו עוברים "תהליך התבגרות" פלנטרי, רב עוצמה, זעזוע וקסם, ומתחילים להשתחרר מ"האלים הישנים" שלנו, האנונאקי מהמימד הרביעי, ששימשו לנו כ"הורים". למרות שאנו חייבים להם את יסודות התרבות שלנו, הורים אלו היו "הורים מרעילים" וניצלו אותנו מתוך יהירות ואנוכיות. המאבק בהם הוא חלק הכרחי בצמיחה הרגשית והרוחנית שלנו. הארכיטיפים של עידן הדגים סולפו, "חמלה הפכה לרחמים, אהבה הפכה לתלות, רוחניות הפכה לדת – כך שתבחרו בסופו של דבר ללכת אל מעבר לרחמים, לתלות ולדת". בעידן הדלי, איכויות אחרות חייבות להתפתח: "אמת, רב-ממדיות, חירות ויצירתיות", והן שתשלמנה את תהליך ההתבגרות של המין האנושי והפיכתו לגזע גלקטי נאור.

על פי לוח בני המאיה, עליו מבוססת גם הקוסמולוגיה המקודשת שבספר, עד 2012 יושלם מיזוג הממדים והפלנטה שלנו תיכנס לעידן של פריחה והארה. התודעה הקולקטיבית תחווה קפיצה מדהימה, שתשנה את כל החיים עלי אדמות. החיים יפסיקו להתפתח מתוך מאבק הישרדות. הם יוקדשו לחגוג את פלא הבריאה  "המסיבה הקוסמית" תתחיל. התכנית הפליאדית הוא גם הזמנה מפוארת למסיבה הקוסמית, וגם מדריך מפורט ורב השראה של השינויים שחייבים להתחולל בנו לפני שנוכל לקחת חלק בקפיצת תודעה זו.

"התכלית של ספר זה היא להציע לכם את הכלים להפוך לרואי נסתר – אינטליגנציות אנושיות המטיילות בגן עדן וצופות בתשעה ממדים בו-זמנית. אתם יכולים לבחור לשכב בשמש, לשחק עם נחשים, לפענח את משמעותן האמיתית של מילים, לקיים יחסי מין, לאכול תפוחי עץ ולצפות בכוכבים. כדי להשיג זאת, עליכם לשלוט בדגמים האסטרולוגיים הבסיסיים, כך שתוכלו להעריך את הזמן והמקום שלכם בגלקסיה."

"מדוע רוצים הפליאדים לעודד אתכם במשימה זו? אנו אינטליגנציות -5ממדיות לא פיסיות, ואנו זקוקים למישורכם התלת-ממדי כדי להפוך לרואי נסתר בעצמנו. מה שאני אומרת לכם הוא, שאין לכם מושג עד כמה אתם חשובים. אתם, בני האדם, הנכם הגופים, פשוטו כמשמעו, לכל הממדים, כאשר כדור הארץ מתחיל את עידן הדלי."

נושאים נוספים: שערי הכוכבים הגיאומטרים, אור פוטוני, מטאפיזיקה חדשנית, צופן האינטיליגנציה.

המלצות

"ספר זה יפתח אותנו לממדים אחרים, צורך השעה אם ברצוננו לרפא את עצמנו ואת הפלנטה שלנו." – Rhea A. White, Exceptional Human Experience Network

"ברברה הנד-קלו מעלה תערובת דינמית של נושאים נפיצים: פוליטיקה, אסטרולוגיה, דתות מסורתיות, מדע מין, ומטאפיסיקה חדשנית. השאלה הבסיסית שמקבלת מענה בספר: עתידנו כהוויות מודעות והבחירה הקריטית שאנו עומדים בפניה בכאן ובעכשיו של חיינו. אנו יכולים לחיות כ"זומבים" או, לעומת זאת, ליצור חיים בעלי עוצמה על ידי שנבחר להפעיל את יכולת הבחירה החופשית שלנו בזוכרנו מי אנו. אם אתם מוכנים לבחון את האמונות שיוצרות את מציאותכם, ספר זה מציע אתגר והזדמנות מצוינים, ואולי אף הצגה מוקדמת של עתידנו המשותף." – Perceptions Magazine