אי-צ'ינג - ספר התמורות - מרקם הוצאה לאור

אי-צ'ינג – ספר התמורות

אי-צ'ינג - ספר עבודה - ספר התמורות
ר. ל. וינג
I-Ching Workbook - The Book of Changes
R. L. Wing
פרטי ההוצאה:
מס' עמודים: 168
שנת הוצאה: 2001
מחיר קטלוגי: 114 ₪
מחיר שלנו: 91 ₪

האי-צ'ינג או ספר התמורות הוא שיטת חיזוי סינית עתיקה המורכבת מ-64 תמונות/הקסגרמות, שהועלתה על הכתב לפני כ-5000 שנה, ומהווה בסיס לתורת הפאנג-שוואי (פנג-שווי). גרסה זו – "ספר עבודה" מתרגמת את האידיאוגרמות (הסמלים) הסיניות העתיקות, שעליהן מבוסס האי-צ'ינג במקורו, לפירוש עכשווי ונהיר, המקל על הבנת הסמלים העתיקים ובכך נגיש יותר לבני דורנו. זהו ספר שניתן להיוועץ בו בכל שאלה – מתאים ביותר לעבודה עצמית. 64 ה"הקסגרמות" מוגשות בתבנית שמאפשרת לתעד את כל מרכיבי התשובות.

ספר זה הוא אוצר קדום. מזה אלפי שנים פונים אנשים לאי-צ'ינג כדי לקבל תובנות והדרכה בכל נושא אפשרי: התפתחות פנימית, מערכות יחסים, בריאות, עבודה, עסקים, פוליטיקה, חקלאות, נסיעות, ועוד. בתהליך פשוט של הטלת מטבעות ניתן לקבל "קריאה" שתוביל אותנו למסע מרתק של גילוי תבניות, תובנות ומשמעויות נסתרות וגלויות בחיינו. פירושו העכשווי של ר.ל. וינג בהיר ועשיר, ועונה על מגוון המצבים שאנו עשויים להיתקל בהם בחיי היומיום המורכבים של תקופתנו. זהו כלי בעל ערך רב שילווה אותנו בתקופות שונות, תמיד זמין לתת מענה לשאלות שלנו ושל אחרים. בכוחו להעניק משמעות חדשה ותובנה רחבה לחיינו. ספר מרתק, מעמיק ומעשי.

הספר כולל רקע היסטורי של התפתחות מערכת חיזוי זו, דיון מעמיק במושגים שהיא מושתתת עליהם, הדרכה צעד- צעד בשימוש בספר, וכן "יומן הקסגרמות" לתיעוד קריאות לשם מעקב. "אם תתמידו להיוועץ באי-צ'ינג, וגם לתעד את התשובות שקיבלתם, תתחילו להבחין בדפוס התגובות שלו, כמו גם בדפוסים מסוימים של תמורות בחייכם."- ר.ל. וינג.

מומלץ ככלי חיזוי לעבודה פנימית מעמיקה, כסיוע ואישור לתקשור, וכן למתעניינים בפילוסופיה סינית, פאנג שווי ושיטות חיזוי שונות.

"זהו המדריך שלכם במבוכי המעבדה של היקום. אתם הנכם החוקרים, והניסויים שאתם עורכים ומתעדים במדריך זה יובילו אתכם בסופו של דבר להבנה רחבה יותר של היקום ושל ה"עצמי" שלכם, שהם אותו הדבר עצמו". ר. ל. וינג

נושאים נוספים: יונג, לאו צה, קונפוציוס, יין ויאנג.