אהבת נשמה – מרקם הוצאה לאור

אהבת נשמה

אהבת נשמה - לעורר את מרכזי הלב
סאנאיה רומן מתקשרת את אורין
Soul Love - Awakening Your Heart Centers
Sanaya Roman Channel for Orin
פרטי ההוצאה:
מס' עמודים: 240
שנת הוצאה: בלועזית- 1997, בעברית- 2002
מחיר קטלוגי: 84 ₪
מחיר שלנו: 67 ₪
הוסף לסל

מודעות עצמית, צמיחה רוחנית. ספר ראשון בסדרת "החיים במישור הנשמה". מדריך זה ליצירת קשר עם הנשמה ופתיחת מרכזי הלב, המכיל תהליכי הדמיה ותרגול רבים, ניתן לסאנאיה רומן מאורין, ישות של אור ואהבה הקיימת במימד שאין בו זמן, ואשר העבירה גם את הספרים בסדרת "החיים על פני האדמה", ספרי יסוד לעידן החדש.

הנושאים: כיצד להתמיר רגשות שליליים, איך לאחד חלקי אישיות שונים בתוכנו, קשר נשמה ומיזוג נשמות, חוקים רוחניים של מערכות יחסים, משיכת חבר נשמה, שידור אהבה. תיקשור, העידן החדש, תהליכים מונחים.

הספר יוביל אותנו לאורך מסע מופלא של הרפתקה וצמיחה.

נאחד את חלקי האישיות שלנו, ננוע אל מישור הנשמה, שם נפגוש את הנשמה שלנו ונתמזג עמה; נקבל אנרגיה מהאור הסולרי ומההוויות הגבוהות הנאורות. נלמד להפוך את נשמתנו לחלק מחיי היומיום, לשאוב מנוכחותה, מכוחה, מאורה, מאהבתה ומרצונה, כדי לסייע לנו בחיינו.

המשך המסע ייקח אותנו להתחבר עם נשמתנו כדי לעורר את שלושת מרכזי הלב, המגבירים את יכולתנו לאהוב את עצמנו ואת האחרים.

"אתם מוכנים להתאחד עם נשמתכם כדי לעורר את מרכז הלב שלכם. ניתן לחוש את מרכז הלב כמצוי באזור שליד לבכם הפיסי. בדומה לנשמתכם, למרכז הלב שלכם יש יהלום מרכזי כליל שלמוּת ויופי, מוקף בתריסר עלי כותרת, המסודרים בארבע שורות בעלות שלושה עלים האחת. אחדים מעלי הכותרת פתוחים, אחרים פתוחים קמעה, ואחרים סגורים כניצת הוורד. היהלום שבאמצע מוסתר על ידי עלי הכותרת הסגורים. כאשר ניעוֹר מרכז הלב שלכם במלואו, נפתחים כל עלי הכותרת שלו, והיהלום המרכזי זוהר במלוא יפעתו.

נשמתכם וההוויה של האהבה תסייענה לכם לראות את יהלום מרכז הלב שלכם. כשאתם מביטים בו בעיניים פנימיות, נדמה שאתם הולכים למקום מקודש הנמצא בתוככם. דמיינו אותו כיהלום רב-פאות, שׁאור ניגר מתוכו החוצה. כל צבעי הקשת קורנים מפאות היהלום. יופיו כה רב, שאתם מרגישים יותר שלמים ומפויסים רק מלהביט בו. דמיינו את היהלום סובב לאיטו, מתיז רסיסי אור מנצנצים ומרצדים. חושו את מהות האהבה מפכה מן היהלום, כל פאה מקרינה איכות אחרת של אהבה."

כאשר מרכזים אלה מתעוררים ופועלים יחדיו, נוכל לחוות ביתר קלות אהבת נשמה, שלווה, שמחה, אושר וחיות בכל רגע ורגע. נלמד כיצד לעבוד עם נשמתנו ונשמות אחרות כדי לחוות את הרוגע והאחדות של אהבת נשמה, לעורר את רצוננו לאהוב ולהתמסר לאהבה; להתמיר אנרגיה שלילית, לשחרר מאבקי כוח, להישאר נאמנים לעצמנו, ולהקרין את אהבתה הלא-מותנית והמגנטית של נשמתנו.

בהמשך נלמד כיצד למשוך אל חיינו חבר-נשמה ומערכות יחסים חשובות אחרות. נלמד כיצד לעבוד עם נשמתנו כדי ליצור מערכות יחסים מזינות, המגשימות את התכלית הגבוהה שלשמה אנו יחד. נמוסס מחסומים לאהבה, נלמד את החוקים האוניברסליים למערכות יחסים ונגלה דרכים חדשות לאהוב.

המסע יגיע לשיאו בחגיגת אהבה במישור הנשמה עם עובדי אור אחרים. ניצור גלגלי אהבה כדי להתמיר את יחסינו עם חברים, משפחה, עמיתים וקבוצות אנשים, ועבודה עם עובדי אור אחרים כקבוצה כדי להקרין אהבה למי שזקוק לה; נצטרף לקריאת הבקשה להוויות הגבוהות הנאורות לשלוח אהבה כדי לעורר את מרכזי הלב של האנושות; ואם נבחר כן, נוכל להתנדב להפוך לערוצי-אור עבור אחרים.

נתנסה בעוצמת האהבה, האנרגיה העזה והעוצמתית ביותר ביקום.

נושאים נוספים: סנייה רומן, תהליכים מונחים, מקלעת השמש, אהבה מגנטית, תבונת הלב, התכנית האלוהית.